بیوگرافی احسان علیخانی و همسرش

احسان علیخانی یکی از مجری های خوب تلویزیون میباشد که در سال ۹۸ با برنامه ماه عسل خداحافظی نمود ماه عسل یک برنامه موفق در تلویزیون بود که بعد از سال ها بالاخره امسال علیخانی دیگر مجریش نمی باشد در حال حاضر احسان علیخانی در مسابقه عصر جدید مجری گری می نماید این مسابقه یک مسابقه استعداد یابی است که افرادی که دارای استعدادهای خوب و جالبی هستند می توانند این مسابقه شرکت نمایند .

عکس کودکی احسان علیخانی

احسان علیخانی متولد آبان ۶۱ است او فارغ التحصیل رشته کارشناسی در رشتهٔ مدیریت بازرگانی است شغل او در زمینه تهیه‌کننده ، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان، کارگردان درعرصه سینما و تلویزیون می باشد .

احسان علیخانی از سال ۷۹ دستیار کارگردان شد و کار خودش را در تلویزیون به صورت حرفه ای آغاز نمود در دورن مدرسه و دبیرستان شیطان ولی بچه درس خوانی بود .

احسان علیخانی در دوران دبیرستان در برپای جشن های ویژه و بازی نمودن تئاترها در دبیرستان فعالیت می نمود و علاقه بسیاری برای انجام این هنر داشت .

شایعات ازدواج و عکسهای جنجالی

احسان علیخانی در حال حاضر مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است شایعه ازدواج احسان علیخانی باعث شده بود که عکس هایی که با هوادارانش در مراسم های مختلف ثبت نموده بود برایش دردسر ساز شود و فکر نمایند او ازدواج کرده است ولی احسان علیخانی ازدواجش را تکذیب نمود .

مطالب مرتبط