بیوگرافی افرا ساراچ اوغلو Afra Saraçoğlu نقش عجه بازیگر زیبای نرکیه

افرا ساراچ اوغلو متولد ۲ دامبر ۱۹۹۷ در استانبول به دنیا آمد او در حال حاضر ۲۲ سال سن دارد و در سریال های فضیلت خانم و دخترانش، سریال خواهر زاده ها در نقش حیات به ایفای نقش پرداخته است اولین سریال افرا ساراچ اوغلو با اوزجان دنیز و نورگل یشلیچای بود که توانست به اوج شهرت دست یابد .

عکس افرا سارچ اوغلو در دوران کودکی

افرا ساراچ اوغلو در سریال خواهر زاده با ستاره های سینمای ترکیه همبازی شده است در کنارش نور فتاح اوغلو قرار دارد و مطمئنا باز هم بر شهرتش افزوده خواهد شد.

افرا ساراچ اوغلو در کنار نور فتاح اوغلو در سریال خواهر زاده ها

 

نور فتاح اوغلو یکی از بازیگران زیبا در ترکیه است که در سریال حریم سلطان توانست به اوج شهرت دست یافته در حال حاضر زیباترین زن ترکیه بشمار می رود.

حایال و حایات در سریال خواهر زاده ها

افرا سارچ اوغلو را در ایران بنام عجه می شناسند چون در سریال فضیلت خانم و دخترانش در نقش عجه بود او در این سریال عاشق پسر فقیری می شود و از وی حامله شده و پسر فقیر با دختری ثروتمند ازدواج نموده و عجه را تنها می گذارد.

عجه در سریال فضیلت خانم و دخترانش

آفرا در فیلم بچه بد با تولگا ساریتاش همبازی شد و به عنوان نقش اصلی در این فیلم ایفای نقش کرد. او در این فیلم نقش دختری به نام کایا را بازی می کند.

عکس افرا در مجله مدا

افرا ساراچ اوغلو که از بازیگران بسیار جوان ترکیه محسوب شده و از سال ۲۰۱۶ بازیگری را آغاز کرده در طی دو سال اخیر به شهرت بیشتری دست یافته است.

عکس افرا بازیگر سریال فضیلت خانم و دخترانش

در سال ۲۰۱۸ وی در نقش اول دو فیلم به نام های “بازی خوب” (İyi Oyun) در قالب شخصیت آدا و سپس در فیلم “این عشقه؟” ( Aşk Bu Mu) به کارگردانی عمر اور ظاهر شد.

در سال ۲۰۱۹ بازی در سریال “خواهرزاده ها” (Kardeş Çocukları) را شروع کرد و در نقش شخصیتی به نام حیات چتین ایفای نقش کرد. افرا در این سریال همبازی بازیگران سرشناسی از جمله محمد اسلانتوق و آیچا بینگول است.

افرا ساراچ اوغلو Afra Saraçoğlu

مسافرت، موسیقی، ورزش و عکاسی اصلی ترین سرگرمی های افرا ساراچ اوغلو محسوب می شود. وی به لطف عکس هایی که با هوادارانش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد بیش از یک میلیون و ۶۳۵ هزار دنبال کننده دارد.

اینستاگرام افرا ساراچ اغلو

عکس های افرا ساراچ اوغلو

 

مطالب مرتبط