بیوگرافی باریش آردوچ Barış Arduç بازیگر و عکس همسرش

باریش آردوچ Barış Arduç یکی از بازیگران سریال کوزگون که به تازگی از شبکه استار ترکیه چهارشنبه ها پخش می شود باریش آردوچ در سریالهای بسیاری به ایفای نقش پرداخته است دوست دختر باریش Elçin Sangu  الچین سانگو نام دارد که او نیز یکی از زن زیبای ترکیه است باریش متولد ۱۹۸۷ اکتبر می باشد او ۳۲ سال سن دارد در سریال عشق اجاره ای نیز توانست به خوبی نقش بازی نماید.

باریش آردوچ (به ترکی استانبولی: Barış Arduç، زاده ۹ اکتبر ۱۹۸۷) بازیگر تلویزیون و سینما و تئاتر ترکیه است. آردوچ دو بار برنده جایزه پروانه طلایی (۲۰۱۵ و ۲۰۱۶) است. او همچنین از ماه مه سال ۲۰۱۶، سفیر خیرخواهی برای انجمن زندگی بدون سرطان ترکیه است و با بازی در سریال عشق اجاره‌ای به شهرت رسید.

باریش آردوچ و دوست دخترش الچین سانگو

الچین سانگو بازیگر و مدلینگ ترکیه است او با حضور در تبلیغ های ترکیه توانست در سریال ها و فیلم های ترکیه شد در سینما با باریش آشنا شد و در حال حاضر با باریش در سریال کوزگون در حال ایفای نقش است .

اِلچین سانگو (۱۳ اوت ۱۹۸۵، ازمیر) هنرپیشه ترکیه‌ای و مانکن است. وی با حضور در تبلیغات تلویزیونی ترکیه تبدیل به یکی از نام‌هایی شد که بیشترین جستجو و بیشترین درآمد بین هنرپیشه‌های ترکیه را دارد. قبل از بازیگری در دانشگاه مرسین در رشته «اپرا» تحصیل کرده. از ژوئن ۲۰۱۵ الی ژانویه ۲۰۱۷ تا قسمت آخر سریال عشق اجاره‌ای که از شبکه استار تی‌وی ترکیه پخش می‌شد نقش دفنه را بازی می‌کرد. با عملکردی که از خود نشان داد با دریافت سه جایزه پروانه طلایی و نامزد بیش از ۲۰ جایزه دیگر شد. اولین بار در سریال روزی روزگاری (۲۰۱۱)، سایز عشق (۲۰۱۲–۲۰۱۳)، حکایت یک عشق (۲۰۱۳–۲۰۱۴) سعید و شورا (۲۰۱۴) و سودام آلابورا (۲۰۱۵) برخورد (۲۰۱۸–۲۰۱۹) ایفای نقش کرده

اچین سانگو بازیگر سریال عشق اجاره ای

الچین سانگو با باریش آردوچ یک داستان عاشقانه ای را  در یک سریال بنام عشق اجاره ای شروع نمود این سریال باعث شد که عاشق هم شوند و یک رابطه عاشقانه ای را شروع نمایند .

دوست دختر باریش آردوچ

بیوگرافی باریش آردوچ Barış Arduç

سریال کوزگون کلاغ سیاه kuzgun

باریش آردوچ Barış Arduç بازیگر سریال کوزگون

عکس اینستاگرم کوزگون

 

مطالب مرتبط