سلام دوستان ، از انجایی که چند روزی است اینترنت دچار محدودیت هایی شده است این مساله علاوه تاثیر منفی زیادی در سطوح مختلف داشته است ، در روند تبلیغات و گرافیک آنلاین به شکل قابل توجهی اثرات منفی داشته است . این محدودیت باعث شده است تا تبلیغات آنلاین به هیچ عنوان بروزرسانی نشود ، شاید در برخی مقادیر و وب سایت های سرور آن ها درون ایران است مشکل خاصی نباشد اما به طور آشکار شاهد هستیم در سایت های اینترنتی تبلیغات آنلاین به شکل قابل توجهی با عدم آپدیت یا بروزسانی مواجه هستند . حتی در این بین سایت هایی نظیر وب سایت پارسی طرح که حوزه ارائه فعالیت های گرافیکی کار میکند ، با عدم دریافت سفارشات جدید نظیر طراحی بنر تبلیغاتی ، طراحی کاتالوگ و بروشور و کارت ویزیت و … مواجه شده است .

اما شاید نکته مهم اینجا باشد که برنامه تبلیغاتی و گرافیکی شما بعد از رفع محدودیت چیست ، اینکه میخواهید زانو غم بگیرید و غصه بخورید که چند روز اینترنت نداشتید و کسب و کار شما نابود یا غیر فعال شده یا نه به فکر راهی جدید و هوشمندانه برای کنار زدن این شرایط و وارد شدن به شرایطی نو در تبلیغات خود هستید .

برای مثال شما می توانید از امروز تصمیم بگیرید که تصاویر گرافیکی خود را آماده کنید و این چند عقب افتادگی را جبران کنید . از زمان خود بهترین استفاده را بکنید و به این فکر کنید پس از چند روز قطعی مطلق اینترنت ، قطعا رقبای شما در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن کسب در آمد داشته باشد و نظر مشتریان جدید را جلب کنند . شرکت پارسی طرح ایران با خدمات مختلفی نظیر طراحی لوگو که ارائه می دهد مشاهده میکنیم در تلاش هست با ارائه آموزش های جدید تبلیغاتی ، طرح های گرافیکی جذاب خود را برای روزهای پس از محدودیت اینترنت در ایران آماده سازد . این پیشنهاد و توصیه را به شما هم دارد تا هم اکنون خود را آماده سازید .

برنامه ریزی کنید در هفته اول پس از رفع محدودیت باید چه محصولاتی را به مشتریان معرفی کنید . از طرح های جذاب استفاده کنید تا بیشتری نظر مشتری هدف را جلب کنید ، به شدت توصیه میکنم برنامه ریزی داشته باشید ، خصوصا وقتی رقبای شما مانند شما چند روز را بدون کسب در آمد طی کرده اند و بی صبرانه منتظر هستند تا اتصال کسب و کار اینترنتی شان با مشتریان و کاربران بر قرار شود .

شاید یکی از دلایلی که مردم عزیز ما برای تبلیغات خود از طرح های گرافیکی استفاده زیادی نمیکنند ، عدم آماده کردن هزینه تبلیغاتی و طراحی است . از این روی  پیشنهاد میکنیم از سایت پارسی طرح پلاس که در آن از طرح های آماده استفاده می شود بهره مند شوید و استفاده کنید و هزینه های خود را کاهش دهید تا زمانی که کسب و کار شما به رونق بیشتری بیوفتد و مشکلات مالی شما کاهش یابد .

در نهایت دوستان عزیز . ما نیامدیم در این متن از شما دعوت بکنیم حتما به سایت پارسی طرح مراحعه کنید و سفارش طراحی گرافیک دهید . ما میخواهیم به شما بگوییم حتما از زمان خود استفاده کنید و به دنبال راه حل های جدید و نو آورانه باشید تا بتوانید کسب و کار و شغل خود را رونق دهید .

انتخاب با شماست .