اپیلاسیون ناحیه تناسلی و خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی

ناحیه تناسلی زنان بسیار حساس میباشد و ممکن است با یک خراش ویروس HIV یا زگیل تناسلی وارد پوست شده و فرد را دچار بیماری های مقاربتی نماید افرادی که از وسایل آلوده ایپلاسیون استفاده می نمایند در پوست ناحیه تناسلی خراش ایجاد شده و فرد به بیماری ضایعات پوستی یا بیماری های جنسی دچار می شود اپیلاسیون این قسمت باعث شل شدن پوست این قسمت می شود در ادامه به بررسی بیماری های خطرناک جنسی از طریق اپیلاسیون ناحیه تناسلی در این بخش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی برای زنان گزینه محبوبی می باشد چون کمی زمان میبرد تا موهای زائد در این قسمت رشد نمایند و زنان بیشتر دوست دارند ناحیه تناسلی را با اپیلاسیون تمیز نمایند .

وکس یا موم برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی بسیار مناسب است افرادی که اپیلاسیون کار حرفه ای می باشند این کار رابه افراد بسپارید چون راه اپیلاسیون را می دانند و خطری شما را تهدید نمی نماید .

امروزه زنان برای رفع موهای زائد ناحیه شرمگاهی به اپیلاسیون روی می آورند اگر تعداد دفعات ایپلاسیون در این قسمت بیشتر شود پوست آزرده و ساییده می شود .

بهتر است وکس یا موم تهیه نموده در خانه خودتان اینکار را انجام دهید تا بهداشتی تر باشد مواظب باشید به پوست ناحیه تناسلی آسیب نزنید چون در این حالت شاید ویروسی خطرناکی به بدن شما وارد شود.

موم را گرم نموده و روی قسمت از پوست و موهای زائد بمالید و یک پارچه تمیز روی این ناحیه قرار داده و سعی کنید با یک دسته پوست را نگه داشته و با یکدست پارچه را بکشید تا راحتر موها کنده شوند.

 

مطالب مرتبط