بیوگرافی امین حیایی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران

امین حیایی در خرداد ۱۳۴۹ در قطریه تهران بدنیا آمد در دوران دبیرستان تئاتر بازی می نمود بعد از گرفتن دیپلم و تمام نمودن خدمت سربازی کار هنری خود را به صورت حرفه ای آغاز نمود امین حیای با نیلوفر خوش خلق ازدواج نمود و صاحب یک فرزند پسر شدند که در حال  حاضر وی نیز بازیگر می باشد امین حیایی در کارنامه هنری خود فیلم های بسیار موفق و پر فروشی دارد با ما همراه باشید .

 امین حیایی

فیلم سینمای کما با بازی محمد رضا گلزار و مهناز افشار یکی از بهترین فیلم های امین حیایی بود که توانست وی را بیشتر از همیشه محبوبت تر نماید.

 امین حیایی

فیلم ساخت ایران

امین حیایی و محمد رضا گلزار در فیلم های بسیاری در کنار هم بودند آخرین فیلم امین حیایی ساخت ایران ۲ است که دوباره توانستند یک فیلم زیبا و پرفروش را در سینمای ایران بازی نمایند.

نیلوفر خوش خلق و امین حیایی

نیلوفر خوش خلق متولد ۱۳۵۱ می باشد اودر فیلم های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است سریال خوب بد زشت یکی  از سریال هایی که به صورت مشترک با همسرش امین حیایی به ایفای نقش پرداخته اند.

 امین حیایی

دارا پسر نیلوفر خوش خلق وامین حیایی در حال حاضر ۱۸ سالش می باشد و او نیز در حرفه بازی فعالیت می نماید .

 امین حیایی

فیلم اخراجی ها یکی از فیلمهای بود که امین حیایی با بازیگران پیشکسوتی مانند اکبر عبدی و پژمان بازغی همبازی شد این فیلم یک فیلم طنز بود که مخاطبان زیادی داشت .

مطالب مرتبط