بیوگرافی محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده ، مجری ، نوازنده گیتار

محمدرضا گلزار متولد یک فروردین ۵۶ می باشد او در رشته مهندسی مکانی فارغ التحصیل شده است چند سال مدرس در آموزشگاه کنکور بود و عربی تدریس می کرد گلزار برای اولین بار در فیلم سینمای سام و نرگس توانست در سینما به اوج شهرت دست یابد این بازیگر خوش قیافه خیلی زود مورد توجه همه قرار گرفت سام و نرگس ساخته ایرج قادری یکی از بهترین کارگردان های ایران بود در ادامه جزئیات بیشتر بیوگرافی سوپر استار ایرانی محمدرضا گلزار و عکس های جوانیش  را خواهید دید باما همراه باشید.

 

محمدرضا گلزار

کودکی محمدرضا گلزار

مادر قلب اتمی یکی از فیلم هایی بود که رضا گلزار در این فیلم خوش درخشید فیلم مادر قلب اتمی چند سال بود توقیف شده بود ولی در سال ۹۷ به اکران رسید .

محمدرضا گلزار

فیلم سینمای مادر قلب اتمی

رضا گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۷۶ آغاز نمود و در یک گروه موسیقی گیتار می نواخت  گروه آریان یکی از محبوبت ترین گروه های موسیقی در زمان خود بود .

محمدرضا گلزار

رضا گلزار در هندوستان نیز یک فیلم بسیارزیبا به اسم سلام بمبئی بازی نمود و این فیلم عاشق یک دختر هندی شد که پدر و مادر این دختر اجازه ندادند که با وی ازدواج نماید .

محمدرضا گلزار

فیلم سینمایی سلام بمبئی

سریال عاشقانه نیز یکی از سریال هایی بود که در این سریال رضا گلزار با ساره بیات همبازی شد رضا گلزار و هومن سیدی توانستند در سریال عاشقانه هواداران بسیاری را جذب این سریال نمایند .

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در فیلم سام و نرگش

 

مطالب مرتبط