بیوگرافی ترلان پروانه بازیگر سریال رقص روی شیشه

ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان ایرانی می باشد که از دوران کودکی در سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخته است این بازیگر در حال حاضر در سریال رقص روی شیشه به بازیگری پرداخته است کار حرفه ای ترلان پروانه از سن سه سالگی آغاز شد که در یک آگهی تبلیغاتی شامپو در تلویزیون بود او در سریال مهران مدیری در سال ۸۳ وارد عرصه سینما و تلویزیون شد اولین فیلم ترلان پروانه رویای آخر بود که بسیار خوش درخشید در ادامه به تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی و عکس های جدید ترلان پروانه در گذر زمان را خواهید دید با ما همراه باشید.

 ترلان پروانه

شایعه ازدواج ترلان پروانه با سعید عزت الهی در جشنواره فیلم فجر ایجاد شد که ترلان پروانه ظهار نمود وی با کسی ازدواج و رابطه عاشقانه ای نداشته است .

سعید عزت الهی در یک مصاحبه ای اظهار نمود که یک ماه با ترلان پروانه بودم ولی برای من ایده آل نبود و در حال حاضر نیز برایم مهم نیست .

چندی پیش یک فیلم در رابطه با ترلان پروانه و فرشاد احمد زاده در فضای مجازی پخش شد که شایع شد ترلان پروانه با فرشاد ازدواج نموده است .

 ترلان پروانه

ترلان پروانه در گفتگوهای تلویزیونی اظهار نموده است که هیچ کجای صورتش را عمل زیبایی نکرده و دوست ندارد این کار را با چهره اش انجام دهد و زیبایی او طبیعی است .

ترلان پروانه به ورزش اسب سواری علاقه خاصی دارد و دوست دارد به صورت حرفه ای این ورزش را ادامه دهد.

 ترلان پروانه

ترلان پروانه و هانیه توسلی با لباس عروس

ترلان پروانه دوست دارد با بازیگران پیشکسوت ایرانی به ایفای نقش بپردازد و همیشه درسریال های که محبوب و پربیننده می باشد بازی نموده است رقص روی شیشه نیز یکی از سریال های محبوب ایرانی است که ترلان پروانه در این سریال بازی نموده است .

 ترلان پروانه

 ترلان پروانه

ترلان پروانه در کنار مادرش