ترک این عادت ها و جلوگیری از بیماری سرطان در زندگی روزمره

عادت های بدی که موجب می شود به بیماری سرطان مبتلا شوید این کارها شاید برای شما عادت شده است ولی بعد از خواندن این مقاله تصمیم بگیرید که دیگر این کارها را انجام ندهید سیگار و قلیان کشیدن را از زندگی خود حذف نمایید ریه های شما نباید عوض اکسیژن دود واردشان شود چون در اثر کشیدن سیگار و قلیان دچار بیماری سرطان ریه خواهید شد .

شراب و آبجو باعث تخمیر کبد می شود و افرادی که معتاد الکل و شراب هستند باعث می شود سیروز که نوعی بیماری کبدی است به این بیماری دچار شوند .

آب بهترین انتخاب برای یک نوشیدنی است. نوشیدن آب بدن را هیدراته می کند و بدون هیچ گونه عوارض جانبی است.استفاده از دستگاه تصفیه خانگی ایده خوب است ، این به این دلیل است که آب شهری ممکن است حاوی فلوراید باشد، که با کم کاری تیروئید و آسیب های عصبی مرتبط است.

مایکروویو دارای اشعه ایکس هستند و بدن شما را مستعد به ابتلا شدن بیماری سرطان می نمایندسعی نمایید از مایکروویو برای طبخ غذاهایتان استفاده نمایید.

اگر غذاهای گوشتی میخورید، باید مراقب باشید که آن غذا چگونه رشد می کند. مهمترین چیزهایی که باید دنبال کنید این است که از غذاهای گوشتی بدون هورمون ها و آنتی بیوتیک ها استفاده کنید.

استفاده بیش از حد گوشی همراه ممکن است خطرناک باشد. به همین دلیل بهتر است آنها را هر وقت که ممکن است دور نگه داشته، مانند زمانی که خوابیم. دیگر مواردی که می توانید خطرات استفاده از لوازم الکترونیک را کاهش دهید : هنگام صحبت کردن از بلندگوی تلفن خود استفاده کنید و هرگز تلفن خود را در سینه بند (خانم ها) قرار ندهید .

استرس می تواند به مشکلات متعدد سلامت شما، از جمله افزایش خطر ابتلا به سرطان، منجر شود.

خوب است که برخی از عادت ها و فعالیت های استرس زا را برای زمانی از خود دور کنید، با کارهایی مانند ورزش و تنفس عمیق، رفتن به رستوران مورد علاقه خود، صحبت کردن با دوستان، نوشتن در دفتر خاطرات یا حتی سفر به جایی که شما احساس آرامش می کنید.

از مواد ارگانیک استفاده کنید چه در تمیز کردن خانه و چه در محصولات زیبایی. یک مطالعه نشان داد که پرچلور اتیلن، ممکن است باعث بروز لوسمی و همچنین سرطان کلیه و کبد شود.