برگ سنا خاصیت فوق العاده کاهش وزن برای افراد چاق دارد

سنا یکی از گیاهان وحشی است که به صورت بوته ای رشد می نماید این گیاه بیشتر در مناطق گرمسیر کشور هندوستان و امریکا رشد می نماید افرادی که چاق هستند می توانند از دمنوش برگ سنا روزانه استفاده نمایند سازمان غذایی و دارویی امریکا این گیاه را به عنوان یک گیاه مفید مورد تایید قرار داده است در ادامه به بررسی خاصیت برگ سنا در این بخش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

سنا برای یبوست یکی از بهترین داروهای گیاهی می باشد بیشتر افراد در زندگی دچار یبوست می شوند دمنوش برگ سنا می تواند به عنوان یک داروی گیاهی که سموم را از بدن دفع می نماید در جهان کاربرد دارد.

برگ سنا باعث می شود چربی بدن از طریق روده ها دفع می شود بیشتر بازیگران هالیوود نیز به عنوان داروی لاغری از برگ سنا استفاده می نمایند .

دمنوش سنا را قبل از غذا بنوشید بهتر است صبح ها قبل از صبحانه این دمنوش را میل نمایید سنا باعث انقباضات شدید در روده می شود باعث می شود ماهیچه های روده نرم تر شده و شکل موجی به خود بگیرند و مواد زاید را به بیرون ازبدن انتقال بدهند.

بیشتر افراد برای لاغری شدن از مواد غذایی کمتری استفاده می نمایند اگر شما روزانه یک فنجان از دمنوش برگ سنا را قبل از غذا میل نمایید به میزان دلخواه غذا بخوردید چون سنا اجازه نمی دهد چربی در روده بماند و جذب بدن شود.