خاصیت درمانی و دارویی برگ روغن زیتون برای بیماری های مختلف

روغن زیتون یکی از روغن های طبیعی و  پر خاصیت در دنیا می باشد  این روغن حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان میباشد خاصیت ضد التهابی و ضد باکتریایی روغن معروف میباشد شما می توانید برای لاغر شدن از این روغن در غذاهایتان استفاده نمایید عصاره برگ زیتون نیز خاصیت بسیاری دارد باعث تقویت قلب و عروق قلبی می شود عصاره برگ زیتون باعث لاغری افراد نیز می شود و چربی بدن را کاملا آب نموده و شما دارای اندامی مناسب خواهید شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خواص روغن زیتون برای کاهش قند خون و پیشگیری از انواع سرطان را در سایت سبک زندگی ایرانی خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عصار برگ زیتون فشار خون را نیز کاهش می دهد فشار خون ناشی از چاقی و قند خون را کاهش داده و باعث می شود شما دارای فشار خون نرمالی باشید .

برگ زیتونن را مانند چای دم نموده و روزانه دو مرتبه می توانید میل نمایید و روزی یک قاشق به سالاد خود اضافه نمایید بسیار مقوی و برای بدن مفید است .

ضد سرطان بودن برگ زیتون در طب سنتی توسط محققان قابت شده است و بیشتر افرادی که دچار انواع سرطان هستند می توانند ازبرگ زیتون استفاده نمایند .

روغن زیتون برای موها و پوست بدن و صورت بسیار مفید است موهای شما را زیتون می تواند تقویت نماید در محصولات زیبایی و آرایشی از روغن زیتون استفاده می نمایند.