خاصیت درمانی پیاز برای درمان بیشتر بیماری ها

پیاز دارای خواص درمانی در مسافرت می باشد افرادی که از آب و مواد غذایی آلوده در طول سفر استفاده می نمایند باعث می شود که مسموم نشده و سموم و را دفع نماید برای موها و پوست بسیار مفید است برای سلامت کلیه و مثانه بسیار مفید است پیاز خاصیت ضد عفونی برای بدن دارد در به بررسی خاصیت پیاز خواهیم پرداخت در ادامه با ما همراه باشید.

پیاز دارای فسفر فراوانی می باشد و عملکرد بدن را راحت می نماید افرادی که دچار بی خوابی می شوند مصرف پیاز مفید میباشد و خیلی زود خواب به سراغ این افراد خواهد آمد.

گوگرد پیاز برای ضدعفونی خون بسیار مناسب میباشد افرادی که آسم دارند برای ضد عفونی ریه ها می توانند از پیاز استفاده نمایند .

پیاز دارای آهن،آهک، فسفر و پتاسیم فراوان میباشد که به شکل مستقیم جذب خون می شود و برای بدن بسیار مفید است .

بوی پوست پیاز باعث بهبودی سر دردهای میگرنی می شود افرادی که به حمله های میگرنی دچار می شوند بهتر است بوی پیاز استشمام نمایند تا سردردشان خوب شود.

برای درمان نیش زنبور نیز می توانید یک عدد پیاز را خرد کرده و بر روی مکان زخم قرار دهید این کار باعث می شودکه جای نیش زنبور خوب شود.

پیاز فشار خون را کاهش داده و موجب می شود رگ های خونی گشاد شده و خون راحتر از رگ ها عبور نماید .

آب پیاز برای دندان درد مفید است و مانند یک مسکن عمل می نماید اگر کمی آب پیاز را در مکانی که درد وجود دارد بریزید دندان شما دردش کمتر شده و زود خوب می شود.

 

مطالب مرتبط