دانلود سریال خانواده دکتر ماهان با بهترین کیفیت

سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی علی محمد قاسمی و راما قویدل درال ۹۷ – ۹۸ تهیه و در حال حاضر برای پخش در شبکه دوم سیما آماده می باشد قسمت های این سریال را برایتان در این بخش به صورت رایگان قرار داده ایم این سریال را دانلود نموده و هر هفته به دیدن این سریال زیبا و تماشایی با عزیزانتان بپردازید ژانر این سریال درام خانوادگی است و بازیگران معروفی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

 

دانلود رایگان سریال تلویزیونی خانواده دکتر ماهان با کیفیت عالی ۵۷۶p HDTV

خانواده دکتر ماهان به کارگردانی علی محمد قاسمی و راما قویدل

بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان:

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال)

داستان سریال خانواده دکتر ماهان:

این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش برای تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است و داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند. از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

درباره سریال:
به گفته راما قویدل این سریال تلویزیونی در واقع یک درام اجتماعی خانوادگی با موضوع اصلی حفاظت از محیط زیست و حمایت از حقوق حیوانات است؛ موضوعی بسیار مهم و جدی که تاکنون کمی مغفول مانده و اتفاق خوبی است که به آن پرداخته می‌شود. بهروز خوش رزم تهیه کننده این مجموعه نیز پیشتر ساخت سریال‌هایی همچون روزی روزگاری را در کارنامه هنری خود داشته است.

عوامل سریال:
بهروز خوش‌رزم (تهیه‌کننده)، راما قویدل (کارگردان)، علی شیرمحمدی (مدیر تولید)، نسیم خُراشادی‌زاده (نویسنده)، آرش خلاق دوست (مدیر تصویربرداری)، مرتضی اصلانزاده (مدیر صدابرداری)، سهیلا نعمتی (طراح صحنه و لباس)، مهین نویدی (طراح گریم)، سامرند معروفی (برنامه‌ریز)، سیاوش رمضانلو (دستیار اول کارگردان)، نگار افشار (دستیار دوم کارگردان)،محمدرضا جبلی (دستیار سوم کارگردان)، مهران بی پروا (عکاس)، مرتضی رنجبران (روابط عمومی)

دانلود سریال خانواده دکتر ماهان

[قسمت ۰۱] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۲] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۳] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۴] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۵] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۶] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۷] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۸] [لینک کمکی]

[قسمت ۰۹] [لینک کمکی]

[قسمت ۱۰] [لینک کمکی]

مطالب مرتبط