دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با نوید محمدزاده

فیلم سینمایی مغزهای کوچک به کارگردانی هومن سیدی تهیه شده است هومن سیدی در این فیلم از بازیگران بسیاری خوبی مانند نوید محمدزاده استفاده نموده است این فیلم در سال ۹۶ اکران شد این فیلم یک از پرفروش ترین فیلم های ایران است سعید سعیدی نیز تهیه کننده این فیلم می باشد .

اما خب بسیاری معتقد هستند ، چرا باید فیلم های سیاه و کثیف در سینما بیشتر فروش کنند ؟ چرا فیلمی از کثیفترین و سیاه ترین نقطه جامعه باید در مجامع بین المللی مورد تشویق قرار بگیرد اما فیلمهایی که نکات مثبت جامعه ایرانی را نشان میدهند نه ؟

چرا هالیوود سوپرمن میسازد و از جامعه امریکایی سوپرمن نشان میدهد و در انتها القا میکند ، هر امریکایی یک سوپرمن ، اما ما ….

دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با نوید محمدزاده

بازیگران فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده :

نوید محمدزاده (در نقش شاهین)، فرهاد اصلانی (در نقش شکور)، فرید سجادی حسینی (در نقش پدر)، نازنین بیاتی (در نقش مونا)، نوید پورفرج (در نقش امیر)، مرجان اتفاقیان (در نقش شهره)، هامون سیدی (در نقش مسعود)، لادن ژاوه‌وند (در نقش مادر)، مهیار راحت طلب (در نقش شهروز)

خلاصه داستان فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده:

سه بردار که در حلبی آباد زندگی سختی دارند شکور برادر بزگتر سر دسته مواد مخدر در تهران می باشد این باند مکان می دهند به کودکان بی سرپرست و از آنها برای جابه جای موادمخدر استفاده می نمایند پلیس به مخفیگاه آنها وارد شده و سرکرده این گروه شیطانی شکور را دستگیر می نمایند…..

 

[دانلود نسخه ۱۰۸۰p BluRay با حجم ۸٫۹ گیگابایت – ۷٫۰۰۰ تومان]

[دانلود نسخه ۱۰۸۰p HQ با حجم ۳٫۷ گیگابایت – ۶٫۰۰۰ تومان]

[دانلود نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۱٫۷ گیگابایت – ۵٫۰۰۰ تومان]

[دانلود نسخه ۷۲۰p با حجم ۱٫۰ گیگابایت – ۵٫۰۰۰ تومان]

[دانلود نسخه ۴۸۰p با حجم ۶۵۲ مگابایت – ۵٫۰۰۰ تومان]