دانلود فیلم سینمایی یتیم خانه ایران با کیفیت بالا

فیلم سینمایی یتیم خانه ایران محصول سال ۹۳ در ایران می باشد فیلم یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی است این فیلم تاریخی است و بازیگران بنامی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

شما عزیزان از لینکی دا در ادامه مطلب قرار داده ایممی توانید این فیلم را دانلود نمایید فیلم یتیم خانه ایران روایتی از جنگ جهانی اول می باشد و بسیار زیبا ساخته شده است .

سال تولید این فیلم در ۹۳ است و در سال ۹۶ به اکران رسیده است تهیه کننده این فیلم زیبا محمدرضا تخت کشیان می باشد .

 

دانلود فیلم سینمایی یتیم خانه ایران با کیفیت عالی فول اچ دی ۱۰۸۰p FULL HD

یتیم خانه ایران محصول ۱۳۹۳ به کارگردانی ابوالقاسم طالبی با لینک مستقیم

فیلم یتیم خانه ایران

فیلم یتیم خانه ایران

بازیگران فیلم یتیم خانه ایران

علیرام نورایی، فرخ نعمتی، انوشیروان ارجمند، بهار محمدپور، داریوش اسدزاده، علی شادمان، ایمان صفا، محسن حسینی، اکبر بهشتی، داوود مقدادی، مجید مافی، شهرام تیموریان، ملیکا شعبان، مهری آل آقا، برت‌جان‌کلن، برایان طرفه و برشن آنامند

خلاصه داستان فیلم یتیم خانه ایران

زمان قاجار وضع مملکت چندان خوب نبود در سالهای از سال ۱۲۹۵ تا سال ۱۳۰۰ در ایران براثر قحطی بسیاری از مردم جان باختند در این زمان ایران در دست روس ها بود و قحطی بیداد می نمود بیشتر افرادی که در روسیه بودند به ایران سفر می نمودند این وضعیت قحطی و کم شدن آذوقه در ایران باعث شد بسیاری از ایران از مرزها خارج شده و جمعیت ایران کم شود …..

[برای خرید قانونی فیلم با کیفیت های مختلف اینجا کلیک کنید]

ابوالقاسم طالبی کارگردان این فیلم تاریخی درباره زمینه داستانی اثرش گفت: این فیلم قصه مردم است. مردم کوچه و بازار. نه از شاه خبری در آن هست و نه دربار. قهرمانان فیلم، مردمی هستند که در آن زمان نان را با خاک اره می خوردند.

جعفر دهقان در خصوص این فیلم گفت: به نوعی فراموش کرده بودیم که روزی در ایران قحطی وجود داشته و چه بلاهایی در اثر آن قحطی بر سر مردم آمده است؛ این گوشه از تاریخ جامانده بود که آقای طالبی، با مطالعه و تحقیقاتی که پیرامون این برهه از تاریخ کشور انجام داد، آن را به زیبایی به تصویر کشیده است.

 

مطالب مرتبط