خارش پوست سر را با سرکه درمان نمایید

خارش پوست سر در طول زندگی می تواند برای همه افراد پیش بیاید و موجب شود بیشتر افراد را از زندگی روزمره خود بندازد شما می توانید خارش پوست سر را با استفاده از سرکه درمان نمایید بیشتر این خارش ها به دلیل داشتن جوش های قرمز می باشد بیشتر از گرما یا سرمای هوا پوست سر دچار خارش می شود یا اگر پوست سرتان خشک شود نیز باعث خارش پوست سر می شود در ادامه به بررسی خارش پپوست سر و نحوه  درمان آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

قبل از اینکه شروع به درمان خارش ژوست نمایید باید پوست سرتان را بررسی نمایید تا اگر از به بیماری پسوریازیس یا شوره مبتلا نباشد چون در این دو حالت پوست سر دچار خارش می شود.

درماتوفیتوز یا عفونت قارچی پوست مشکلی است که پوست سر را دچار خارش می نماید عفونت قارچی بخش بزرگی از موی سر را آسیب زده و فرد دچار طاسی سر می نماید.

دیابت نیز باعث خارش پوست سر می شود دیابت شیرین یا عفونت هریس زوستر دیده شده است این بیماری نیز باید سریعتر درمان شود .

لطفا از داروهای گیاهی یبرای خارش استفاده ننمایید چون عوارض داروهای شیمیایی بیشتر می باشد سرکه یک داروی سنتی برای درمان این بیماری خارش میباشد.

سرکه سیب نیز یک گزینه بسیار خوبی برای درمان خارش پوست سر میباشد با مقداری آب مخلوط نموده و موهایتان را با اسپری خیس نمایید و ۲۰ دقیقه ماساژ دهید تا سرکه به پوست سر شما نفوذ نماید .

از شامپوهای ملایم برای شستن موهایتان استفاده نمایید چون PH بالا برای پوست سر بسیار مضر می باشد و موجب خارش پوست سر می شود.

زیاد موهایتان را نشورید خشک شده و باعث خارش پوست سر شما می شود.