عواملی که رابطه جنسی دردناک در زنان را ایجاد می نماید

رابطه جنسی دردناک عوامل مختلفی دارد که باید این عوامل را در رابطه جنسی دردناک در نظر بگیرید تا درد در نزدیکی را کم نموده و از رابطه زناشویی خودتان لذت ببرید بارداری می تواند یکی از دلایل دردناک بودن در رابطه جنسی باشد خانمهای باردار بعد از رابطه جنسی دچار درد در ناحیه رحم و تخمدان ها می شوند اگر شما تحریک نشوید رابطه جنسی شما دردناک خواهید شد باید با شریک جنسی تان صحبت نموده و تا شما را تحریک نماید در ادامه به بررسی رابطه جنسی و روش های درمان در این بخش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

رابطه جنسی دردناک

رابطه جنسی دردناک

التهاب لگن یکی از عواملی است که فرد را در حین رابطه جنسی دچار درد می نماید عفونت ناشی از التهاب لگن باعث می شود فرد رابطه جنسی دردآوری داشته باشد.

آی یو دی اگر در رحم جا به جا شود زن دچار درد ناخوشایند در رابطه جنسی خواهد شد با سونوگرافی می توانید این درد را از بین ببرید .

فیبروم  یا تومور غیر سرطانی در رحم و کیست هایی که در تخمدان ها رشد می نماید فقط در حین رابطه جنسی دردناک است .

رابطه جنسی دردناک

عفونت مجاری ادراری باعث می شود دهانه رحم دچار سوزش و درد شود اگر چندین بار رابطه جنسی پشت سر هم داشته باشید این درد بیشتر می شود  .

استرس در خانم ها نیز باعث می شود عضلات لگن سفت شده و باعث ایجاد درد در رابطه جنسی شود ترس از رابطه جنسی ، افسردگی و اضطراب عواملی هستند که بعد از رابطه جنسی زنان دچار درد می شوند .

 

مطالب مرتبط