چگونه آلرژی فصلی را درمان نمایید و از شدت این آلرژی ها بکاهید

آلرژی فصلی در بهار بیشتر از هر فصل دیگری است و برای افرادی که در این فصل حساسیت دارند نمی توانند از این فصل لذت برده و گرده های گل ها در هر وزش باد این افراد را دچار آلرژی و حساسیت می نماید با آب ریزش چشم و بینی همراه است عطسه و سرفه نیز یکی از دغدغه ها می باشد که گاهی اوقات فرد را از زندگی روزمره و طبیعی باز می دارد چگونه این آلرژی را می توانید کنترل نمایید در ادامه جزئیات بیشتر راههای جلوگیری از آلرژی های فصلی و نحوه درمان آن را خواهید خواند با ما همراه باشید.

آلرژی

آلرژی فصلی با  آبریزش بینی و عطسه و سرفه های زیای همراه میباشد که مانند یک سرماخوردگی مزمن فرد را درگیر می نماید این آلرژی در فصل بهار و پاییز فر را درگیر می نماید .

ممکن است فرد در مکان هایی که هوای تمیزی ندارند این مشکل برایشان ایجاد شود یا عطر و چیزهایی که بویشان برای ریه فرد مشکل ساز است .

عواملی مانند کم خوابی و کار زیاد و کم خوابی نیز در این امر نقش بسزای دارد و فرد سیستم ایمنی بدن ضیعیفی داشته باشد به آلرژی دچار می شود .

آلرژی

بیشترافراد که دچار بیماری آسم می باشند از آلرژی فصلی نیز رنج می برند معمولا آلرژی با افزایش سن کاهش میابد و در سنین بالا اثری از آلرژی دیده نمیشود ولی در بعضی از افراد آلرژی در میانسالی شروع می شود .