بیوگرافی ستاره پسیانی دختر آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت

عکس ستاره پسیانی – در سال ۶۴ در تهران به دنیا آمد پدر آتیلا پسیانی یکی از بازیگران پیشکسوت در ایران می باشد ستاره پسیانی در سریال نهنگ آبی نقش بسیار متفاوتی را دارد و توانسته است نظرب سیاری را به خود جلب نماید ستاره پسیانی از دوران کودکی با پدرش در سریال ها بسیاری به ایفای نقش می پرداخت او علاقه بسیاری به بازیگری داشت و توانست در سریال نهنگ آبی خوش بدرخشد.

عکس ستاره پسیانی

ستاره پسیانی با حضور دو مربی کار کشته و حرفه ای «پدر و مادرش» توانست اصول صحیح حرفه بازیگری را یاد بگیرد ودر عرصه سینما و تلویزیون بدرخشد. ی یک برادر بنام خسرو دارد و دختر آتیلا پسیانی بازیگر و فاطمه نقوی بازیگر اسـت.

عکس کودکی ستاره پسیانی در آغوش پدرش

همسر ستاره پسیانی

اطلاعاتی درباره ازدواج ستاره پسیانی در معرض نیست.

شروع فعالیت ستاره پسیانی

او بـه خاطر شغل پدر و مادر از همان بچگی درسال ۱۳۶۹ وارد تئاتر شد . او می گوید : بزرگ تر که شدم یعنی از ۱۵ سالگی بازیگری برایم جدی تر شد چون نقش‌های جدی بـه مـن سپرده میشد، نقد می شدم و با خودم فکر کردم همین حالا بازیگری‌ام جدی شده چون دیگران هم جدی گرفته‌اند.

وی از بازیگران جوان و موفق در عرصه تئاتر اسـت بازیگری که با ۱۴ سال سابقه کاری دراین حیطه توانست, جایگاه خودرا ثابت کند ودر جشنواره تئاتر فجر جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کند.

عکس آتیلا پسانی و ستاره پسیانی

فعالیت های سینمایی ستاره پسیانی

سرخ پوست «۱۳۹۷»

پدیده «۱۳۹۵»

لانتوری «۱۳۹۴»

بیست هفته «۱۳۹۴ فیلم کوتاه»

وارونگی «۱۳۹۴»

کوچه بی‌نام «۱۳۹۳»

فرشتگان قصاب «۱۳۹۱»

ورود آقایان ممنوع «۱۳۸۹»

روایت‌های ناتمام «۱۳۸۵»

بهترین بابای دنیا «۱۳۷۰»

فعالیت های تلویزیونی ستاره پسیانی

سریال نهنگ آبی

همه ی بچه‌های مـن «۱۳۸۷»

شوخی کردم

کلاه‌قرمزی

باغ بلور «۱۳۸۲–۱۳۸۱»

مصاحبه با ستاره پسیانی

ستاره پسیانی از بازیگران جوان و موفق در عرصه تئاتر اسـت؛ بازیگری که با ۱۴ سال سابقه کاری دراین حیطه توانست، جایگاه خودرا ثابت کند ودر جشنواره تئاتر فجر امسال جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کند. او در حال حاضر نمایش «مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه دارد.

عکس ستاره پسیانی

عکس ستاره پسیانی و همسرش

همسر ستاره پسیانی

مطالب مرتبط