بیوگرافی سیاوش حکمت بازیگر فیلم های مختلف

سیاوش حکمت یکی ازبازیگرانی است که از دوره نوجوانی توانست برای بازی در فیلم های مختلف به کارگردانی علیرضا داوود نژاد انتخاب شود چون چهره جذاب و اندام متناسبی برای بازیگری داشت او در سریال باران عشق به کارگردانی احمد امینی به ایفای نقش پرداخت که در این فیلم نیز بسیار خوش درخشید .

فیلم سینمای بچه های بد یکی از فیلم هایی بود که به کارگردانی داوود نژاد ساخته شده بود وی در سال ۱۳۷۹ در راه شمال همدیگر را ملاقات نموده و به ویلای که در شمال داشتند میروند و داستان فیلم شروع می شود .

 

سیاوش حکمت توانست در فیلم سفر سبز ساخته محمدحسین لطیفی به ایفای نقش پردازد دراین فیلم پارسا پیروز فر نیز بازی نموده است .

سیاوش حکمت در اینستاگرام

پس از آن سیاوش به ناگاه از عرصه سینما و تلویزیون دور افتاد و همین باعث شکل گیری شایعات مختلفی پیرامون وی شد. شایعاتی که از مهاجرت گرفته تا درگیری در اعتیاد را شامل می شد.

سیاوش حکمت در بیمارستان

سیاوش حکمت بعد از بازی در فیلم بچه های بد به بیماری مغزی ام اس دچار شد و نتوانست در عرصه سینما و بازی فعالیت داشته باشد .

هنوز چهره سیاوش حکمت مانند دوران جوانیش زیبا و معصوم است ولی همچنان با بیماری ام اس در مبارزه است چند سال   از کما رفتن و بیماریش مزمنش می گذرد ولی همچنان در بستر بیماری به سر می برد .

مهناز افشار در کنار سیاوش حکمت

مهناز افشار بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، از سیاوش حکمت شعار بازیگر سال های دور که حالا چندسالی است با بیماری ام اس زندگی می کند، عیادت کرد.با آرزوی سلامتی برای همه بیماران

به امید بهبودی سیاوش حکمت بازیگر خوش چهره ایرانی