بیوگرافی عرفان ابراهیمی بازیگر سریال گاندو

عرفان ابراهیمی متولد سال ۶۷ در تهران هست فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه تهران است از سال ٨۴ در رادیو سلامت بوده ست و همچنین رادیوهای جوان ، ورزش و صدای اشنا و امروز فقط در رادیو نمایش است بازیگری را به صورت حرفه‌ای در سال ۱۳۸۷ با سریال تلویزیونی وضعیت سفید به کارگردانی آقای حمید نعمت الله و به نویسندگی هادی مقدم دوست آغاز کرد.

فعالیت عرفان ابراهیمی در تئاتر

شروع فعالیت در تاتر از سال ۸۹ با نمایش افرا که مدیر صحنه بوده و بعد از آن بازی در نمایش شکار روباه دکتر رفیعی و بعد دستیارکارگردانی افشین هاشمی در نمایش حسن و بعد از تاتر اولین پیشنهاد بازی از خانم مرضیه برومند میباشد. برای بازی در همه ی بچه های من قسمت اول همراه با خانم مهرانه مهین ترابی و بعد از آن به سریال وضعیت سفید به کارگردانی اقای نعمت الله حضور یافته است.

سومین سریال تلویزیونی که بازی کرده سریال همه بچه های من ساخته خانم مرضیه برومند و نویسندگی راضیه برومند بوده است.جدیدترین سریال تلویزیونی که بازی کرده سریال آنام می باشد سریالی که توسط آقای جواد افشار ساخت و تولید شده و شبکه سوم سیما هرشب از سال ۹۶ پخش شده است او در نقش بهنام برادر بیژن در سریال آنام بازی می‌کند.

فیلمهای سینمایی عرفان ابراهیمی

هیچ و پوچ

بهار نارنج

مزار شریف

نخستین بامداد بلوغ

دویدن در میان ابرها

وقتی همه خوابیم

 

فیلمشناسی عرفان ابراهیمی
مجموعه های تلویزیونی عرفان ابراهیمی

آنام

وضعیت سفید

همه بچه های من

اب پریا

تا ثریا

او همچنین چند فیلم کوتاه و نمایشنامه را کارگردانی کرده و تجربه چند تله فیلم را را در کارنامه خود دارد.

ازدواج و همسر عرفان ابراهیمی

خبرهای ضد و نقیضی درباره زندگی شخصی او منتشر شده که هیچ کدام را نمی توان تایید یا تکذیب کرد و عکسی نیز منتشر نشده گویا این بازیگر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

 

مطالب مرتبط