عکس زنان لخت سد لفور مازندران که کلیپشان جنجالی شد

عکس زنان لخت سد لفور که در حال قایق سواری بودند  این جوانان گردشگر هستند ولی با مایو سوار قایق تفریحی در سد لفور مازنداران شده اند چند نفر در این منطقه بودند عکس هایی را از این جوانان لخت در فضای مجازی منتشر نموده اند این بخش خصوصی است و افراد معمولی نمی توانند در این منطقه قایق سواری نمایند سد لفور مازندران در سواد کوه شمالی واقع می باشد .

همچنین کلیپ این اتفاق این در این لینک وجود دارد .

عکس زنان لخت سد لفور مازندران که کلیپشان جنجالی شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در پی اقدام ضداخلاقی تعدادی گردشگر در سد لفور شهرستان سوادکوه شمالی و انتشار تصویری از این ناهنجاری‌ گفت: با وجود همه تمهیدات؛ بدلیل حجم بالای حضور گردشگران و گستردگی استان، عده ای معدود در نقاطی دور از منظر عمومی به اقدام ضدفرهنگی و اخلاقی مبادرت می کنند که این مساله با انجام بررسی های لازم از سوی دستگاههای مسئول مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت.

حسن نژاد افزود: بدنبال اطلاع از این موضوع و در پی دستور استاندار مازندران بشکل مکتوب به فرماندار شهرستان سوادکوه اعلام شد؛ تا بررسی و شناسایی عوامل این اقدام ناشایست و معرفی آنان به مراجع ذی ربط و انجام اقدامات قانونی در دستور کار قرار گیرد.

وی، ضمن ابراز تاسف از بروز این اقدام تاکید کرد: با کسانی که بخواهند زمینه انجام امور غیراخلاقی را در استان رقم بزنند، بطور جدی در چارچوب قانون برخورد می شود.

عکس زنان لخت سد لفور مازندران که کلیپشان جنجالی شد

یادآور می شود؛ منطقه گردشگری سد لفور سوادکوه در اختیار بخش خصوصی است.

همچنین مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران در خصوص انتشار تصویری از حضور گردشگران با وضعیت نامناسب در سد لفور شهرستان سوادکوه شمالی ضمن بررسی همه جانبه موضوع و در جهت پاسخگویی به مطالبات مردمی اعلام کرد؛ بر اساس بررسی های انجام شده، مسئولیت حوزه سرزمینی سد لفور برعهده شرکت آب منطقه ای مازندران و حضور گردشگران در آب مربوط به بخش خصوصی است.

بر اساس این گزارش با شناسایی مسئول بخش خصوصی، این فرد توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سوادکوه، شمالی احضار شده است.

مطالب مرتبط