بیوگرافی سپیده خداوردی و همسرش امین نظری نوازنده گیتار الکترونیک

سپیده خداوردی متولد اردیبهشت ۱۳۶۰ در اراک به دنیا آمد فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی معدن می باشد همسرش امین نظری و پسرش سانیار است او در دانشگاه آزاد اراک تحصیل نموده است او در سریال بچه های خیابان ساخته همایون اسعدیان بازیگری نموده است در سریال آوای باران که از تلویزیون پخش میشد به اوج شهرت دست یافت .

عکس سپیده خداوردی و همسرش امین نظری

امین نظری همسر سپیده خداوردی نوازنده گیتار الکترونیک می باشد حاصل ازدواج این زوج هنری فرزند پسر بنام سانیار است سپیده خداوردی در سریال ها و فیلم های بسیاری بازیگری نموده است .

عکس پسر سپیده خداوردی

سریال های تلویزیونی سپیده خداوردی

آوای باران (۱۳۹۲)
عصر پاییزی (۱۳۹۲)
پروانه (۱۳۹۲)
به خاطر مونا (۱۳۹۱)
از یاد رفته (۱۳۹۰)
گیلعاد (۱۳۸۸)
بچه های خیابان (۱۳۸۲)

سپیده خداوردی در سینما

پیمان (۱۳۹۰)
قهوه اسپرسو (۱۳۸۷)
ایستگاه بهشت (۱۳۸۵)

تله فیلم سپیده خداوردی

یک گوشه پا و پر نور (۱۳۸۷)

همسر و پسر سپیده خداوردی

 

خداوردی که سابقه بازی در سریالهایی چون “عصر پاییزی” و “آوای باران” را داشته است درباره آشنایی با همسرش به نگار حسینی در”خانواده سبز” گفته است:با همسرم در پشت صحنه سریال “عصر پاییزی” آشنا شدم و بعد از مدتی حس کردم که زبان مشترک زیادی با هم داریم و برای اینکه نظراتمان را به یکدیگر نزدیک کنیم احتیاجی به صرف زمان طولانی نداریم و وقتی موضوع ازدواج پیش آمد حس کردم می تواند شریک خوبی برایم باشد.

 

سپیده خداوردی بازیگری را با مجموعه “بچه های خیابان” همایون اسعدیان آغاز کرد. وی در فیلم ها و سریال های متعددی مانند:“ایستگاه بهشت” به کارگردانی نادر مقدس، “قهوه اسپرسو” به کارگردانی رضا بهشتی، “یک گوشه پاک و پرنور” به کارگردانی علی موذنی، “گیلعاد” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و … به ایفای نقش پرداخته است.

سپیده خداوردی در زمینه موسیقی نیز فعالیت داشته و در دوران بارداری به تدریس موسیقی پرداخته است .این بازیگر که بیشتر در تلویزیون فعال بوده است با امین نظری ازدواج کرده؛ نظری نوازنده گیتار الکتریک است و در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

این بازیگر درباره فرزندش که یک پسر است می گوید:من سالها به موازات کار بازیگری در عرصه موسیقی فعال بودم و دلبستگی زیادی به این حرفه دارم و از آنجا که همسرم هم در این حیطه فعالیت میکند دوست دارم پسرم وقتی بزرگ میشود نسبت به موسیقی بی تفاوت نباشد، در این حوزه کار کند. البته دوست دارم فعالیتش در این حرفه دلی باشد.

بعد از مهناز افشار و ماه چهره خلیلی، سپیده خداوردی سومین بازیگری است که سعی کرده درباره بارداری و فرزنددار شدن به صراحت صحبت کند.البته که خداوردی نه شهرت افشار را دارد نه ازدواجش به اندازه او حاشیه ساز بوده با این وجود به هر حال بدش نیامده که به بهانه فرزنددار شدن هم که شده خود را در کانون توجه قرار دهد.