عکس قاتل امام جمعه کازرون در زندان، عکس امام جمعه کازرون بعد از قتل با چاقو

قاتل امام جمعه کازرون بعد از جنایت دستگیر شد این فرد با ضربات چاقو امام جمعه کازرون را بعد از مراسم شب احیا در جلوی منزلش به قتل رساند فردیکه دست به چنین جنایت هولناکی زده است معلوم نیست هدفش چه بوده است امام جمعه کازرون بعد از اینکه مورد ضربات چاقو قرار گرفت به درجه شهادت نائل شد چون خونریزی جراحات بسیار شدید بود .

سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی فارس گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی قاتل امام جمعه کازرون شناسایی شد .

وی افزود: پس از گذشت تنها چند ساعت از وقوع قتل، عامل این جنایت به نام “ح – د. ” ۴۷ ساله ساعت ۱۲ ظهر امروز (۸ خرداد ماه) طی یک عملیات منسجم پلیسی در مخفیگاهش در شهرستان کازرون شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

گودرزی ادامه داد: وی که دچار توهم و اشکالات اعتقادی است به قتل حجت‌الاسلام محمد خرسند اعتراف کرده و پرونده وی در حال رسیدگی است.

عکس قاتل امام جمعه کازرون

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد خرسند امام‌جمعه کازرون سحرگاه امروز و پس از بازگشت از مراسم احیاء، در مقابل منزل خود توسط شخصی بنام “حمید درخشنده” مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان، بر اثر شدت جراحات وارده به ناحیه شکم، به فیض شهادت نائل آمد.

در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز مبنی بر چاقو خوردگی امام جمعه شهرستان کازرون، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند امام جمعه این شهرستان توسط شخصی به هویت معلوم در مقابل منزل خود بوسیله چاقو از ناحیه شکم مجروح و ضارب متواری شده بود.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: مصدوم بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد که به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

محل شهادت امام جمعه کازرون