عکس میترا استاد همسر نجفی شهردار سابق تهران

عکس میترا استاد – همسر دوم شهردار تهران در یک مصاحبه ای اعلام نمود که شهردار نجفی عاشق وی شده است وی گفت به وی تهمت زده اندکه زن صیغه ای وی هستند ولی اختلاف سنی ما هیچ وقت موجب نمی شود که ما عاشق هم نباشیم و من نیز دکتر نجفی را دوست دارم شهردار نجفی در سال ۹۷ از سمت خود استعفا داده بود و همسرش اظهار نمود ما عاشق هم شده ایم .

تکمیلی : میترا استاد توسط نجفی شهردار سابق به قتل رسید

عکس میترا استاد همسر نجفی شهردار سابق تهران

عکس میترا استاد همسر نجفی شهردار سابق تهران

خانم جدید آقای نجفی ادامه می دهد: یه عده می گویند طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چیست؟ این حرف ها را می زنند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را به خود جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.

خبرگزاریهای رسمی ایران این اخبار را تایید نموده و در حال حاضر یکی از خبرهای داغ در ایران می باشد ازدواج دوم نجفی سوژه همه خبرگزاریها شده است و بیشتر افراد و کاربران اینترنت در پی این خبر داغ هستند .

عکس میترا استاد همسر نجفی شهردار سابق تهران

متیرا نجفی با اشاره به انتشار کلیپ صوتی از وی در فضای مجازی می گوید: تقریبا چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صداهای من را تقطیع کرده اند و بریده بریده به هم وصل کرده اند تا مرا تخریب کنند در حالیکه واقعیت چیز دیگری بود.

همسر دکتر نجفی ادامه می دهد: تمام حساب های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است و اینقدر شفاف هستیم بیایند بررسی کنند.

ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم. وی با اشاره به نحوه ازدواجش با دکتر نجفی تاکید کرد: آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم، این زندگی سر گرفته است،

دلیلی ندارد که عده ای دنبال حواشی باشند؛ هر موضوعی و مسئله ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه ها اعلام می کنم؛ ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متاسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است.

تهمت زننده ها را به خدا واگذار میکنیم. وی در خاتمه خاطر نشان کرد: واقعا اگر مردم منتظر اتفاقی هستند؛ هر مسئله ای از طرف اقای نجفی بعنوان خلاف باشد، من در رسانه ها اعلام میکنم.

عکس میترا استاد همسر نجفی شهردار سابق تهران

عکس زن اول نجفی در آغوشش

امروز نیز محمدعلی نجفی در واکنش به حواشی ایجادشده درباره ازدواج مجددش تصویری از خود و همسرش را در اینستاگرام Instagram منتشر کرد و نوشت:

“بیا تا گل برافشانیم و می‌در ساغر اندازیم

فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم

اگر غم لشگر انگیزد که خون عاشقان ریزد

من و ساقی بهم سازیم و بنیادش بر اندازیم”

 

مطالب مرتبط