قتل زن دوم نجفی میترا نجفی در خانه اش در اثر اصابت گلوله

قتل میترا استاد توسط نجفی شهردار سابق تهران +عکس

دیروز زن دوم نجفی زنگ زد انصاف و می خواست با پریسا صالحی یکی از خبرنگاران انصاف نیوز مصاحبه نماید .

امروز ۸ خرداد قرار بود با میترا نجفی مصاحبه ای انجام دهند که افراد نشناسی وی را به قتل رسانند این توئئیت پریسا صالحی خبرنگار انصاف نیوز می باشد که در مورد میترا نجفی در فضای مجازی منتشر نموده است گویا ایشان تصمیم به افشاگری موضوعی داشته اند که کمر به قتلشان زدند .

محمد علی نجفی شهردار سابق تهران به دلیل ازدواج دومش در رسانه ها جنجالی شد و امروز میترا نجفی همسر شهردار سابق در خانه مسکونی اش به قتل رسید.

بعد از ساعاتی از این قتل بنا به گفته منابع آگاه ، نجفی که میدانست تمام شواهد بر علیه اوست ، خودش به مرکز پلیس آگاهی آمد و خودش را معرفی نمود .

 

قتل میترا استاد توسط نجفی شهردار سابق تهران +عکس

همسر اول نجفی

محمدعلی نجفی (زاده ۲۳ دی ۱۳۳۰ تهران) سیاستمدار، مدرس دانشگاه و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است. او شهردار سابق تهران بود. نجفی شهریور ماه سال ۹۶ شهردار تهران شد و اواخر اسفند به دلیل بیماری استعفا کرد و در ابتدای سال ۹۷ بهشت را ترک کرد.

آخرین گفتگوی همسر دوم نجفی

همسر دوم شهردار سابق تهراندر آخرین مصاحبه درباره ازدواجش با نجفی گفت: هر فردی می‌تواند عاشق شود و ازدواج کند، بنده عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم بودم مشکلی نداشت.

در پی انتشار این خبر فاطمه دانشور عضو اصلاح‌طلب شورای چهارم در واکنش به این سخنان گفت : همان بهتر که نجفی استعفا کرد.

در همان ایام موضوعات زیادی درباره استعفای نجفی مطرح شد. اما همسر جدید شهردار سابق تهران بعد از ۸ ماه پرده از حواشی برداشت و گفت: هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان ها تا زمانی که جان دارند حس دوست داشتن در وجودشان است.

وی افزود: هر انسانی یک زندگی خصوصی دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و چه هر شخصیت دیگری؛ درست نیست با کسی که واقعا اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، اینطور رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است.

میترا نجفی همسر دوم شهردار سابق ادامه داد: یک عده می گویند اینها طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چیست؟ این سخنان را می گویند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.

وی با اشاره به تهمت هایی که به او و همسرش زده‌اند تاکید می کند: به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم؛ اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده که رابطه نامشروع داشته، من می گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود؛ شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم خصوصی ما وارد شوند.

همسر دکتر نجفی ادامه می دهد: تمام حساب های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است، شفاف هستیم، بیایند و بررسی کنند ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.

همسر دوم نجفی میترا نجفی

مطالب مرتبط