بیوگرافی لاله اسکندری بازیگر سریال زیبای خانواده دکتر ماهان

لاله اسکندری در سلال ۵۴ در تربت حیدریه به دنیا آمد وی فارغ التحصیل رشته طراحی گرافیک می باشد همسرش اصالتا تبریزی می باشد او در یک خانواده پرجمعیت بزرگ شده است لاله اسکندری به تازگی در سریال خانواده دکتر ماهان به ایفای نقش پرداخته است لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری و سارا اسکندری دارد که ستاره بازیگر و سارا چهره پرداز می باشد.

لاله اسکندری و ستاره اسکندری

 

سیامک اسکندری تنها برادر لاله اسکندری است و در حرفه عکاسی مشغول به تحصیل است. لاله اسکندری فارغ التحصیل رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشد. لاله اسکندری برعکس خواهرش متاهل می باشد و در سال ۱۳۹۰ با شخصی بنام سامان فیروزی ازدواج می کند و این زوج تا به امروز بچه دار نشده اند و هیچ فرزندی ندارند.

خانم اسکندری اولین کار بازیگری خود را با بازی در فیلم متولد ماه مهر در سینما به کارگردانی احمدرضا درویش و در سال ۱۳۷۸ شروع کرد. او علاوه بر بازیگری در زمینه هنرهای تجسمی فعالیت می کند و در چندین نمایشگاه عکس ، نقاشی و موزاییک در ایران و سایر کشورها نظیر سوئد و آمریکا شرکت کرده است.

لاله اسکندری و همسرش ساسان فیروزی

لاله اسکندری در این باره می گوید : من فارغ التحصیل رشته گرافیک هستم و علاقه زیادی به این رشته دارم و در بخش دکوراسیون و کارهای موزاییک و چیدمان خانه و بخش زیبایی شناسی آن سال های زیادی است فعالیت می کنم.

برای همین به دیدن آثاری از این قبیل بسیار علاقه مند هستم و برای همین تصمیم گرفتم در سال ۱۳۸۶ به نمایشگاهی که در تبریز در همین موضوع برپا شده بودم بروم تا ببینم می توانم در خارج از تهران هم فعالیت داشته باشم. شرکت ساسان هم در این نمایشگاه غرفه داشت.

من پس از بازدید از غرفه آن ها تصمیم گرفتم به شرکت آن ها بروم تا با این نوع فعالیت هم آشنا شوم. و نهایتاً اینکه با شرکت ساسان مشعول به کار شدم و یکسری کارهای تبلیغاتی باهم انجام دادیم و به واسطه همین کار بیشتر باهم آشنا شدیم و در نهایت ازدواج کردیم.

عکس مرحوم پدر لاله اسکندری

جشن سالگرد ازدواج لاله اسکندری و همسرش

لاله اسکندری در اردیبهشت ۱۳۹۷ با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش به مناسب هفتمین سالگرد ازدواجش نوشت : چه زود هفت سال گذشت ، هفت سال باهم روزهای تلخ و شیرین زیادی را تجربه کردیم و امیدوارم سالیانی طولانی در کنار هم باشیم ساسان نازنین …

کتابخانه لاله اسکندری

من کتابخانه نسبتاً بزرگی دارم که در آن کتاب های داستانی و شعر وجود دارد. من خواندن رمان و داستان های کوتاه و شعر هم از نوع شعر نو خیلی دوست دارم و برای همین همیشه اخبار کتاب های روز را دنبال می کنم و نقد داستان و کتاب های ادبی را تا آنجایی که وقتم اجازه بدهید از روزنامه ها و مجلات دنبال می کنم.

لاله اسکندری در کنار مادر و خواهرش ستاره اسکندری

شغل دوم لاله اسکندری

لاله اسکندری و همسرش ساسان فیروزی به تازگی در شیراز ، رستوران طاقچه را افتتحاح کرده اند و هم اکنون مشغول اداره این رستوران هستند. رستوران داری شغلی است که این روزها اکثر بازیگران معروف ایرانی سراغش می روند.

مطالب مرتبط