مشروب خوردن چه ضررهایی به بدن وارد میکند ؟

شاید زیاد شنیدید که مشروب خوبه و و اصلا یه جاهایی دکترها تجویزش میکنن!

اما خب اولین جواب اینه که دکترها سوند ! (وسیله ای برای خروج ادرار بیماران در حال کما ) رو هم تجویز میکنن! ولی خب مشخصا چیز خوبی نیست !!! پس هرچیزی که دکتر تجویز کرد نمیتونه چیز خوبی برای انسانهای سالم باشه !

الکل یکی از مشروبات حرام در دین اسلام میباشد ولی بیشتر افراد از مشرات این نوشیدنی خطرناک آگهی ندارند و به سمت این نوشیدنی کشیده میشوند بیشتر این افراد نا خواسته دچار بیماریهای کبدی و کلیوی میشوند ریه های این افراد نیز بسیار حساس شده و دچار آلرژی مانند آسم می شوند در ادامه به بررسی مضرات الکل در بدن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

الکل نوشیدن در وعده های صبحانه و ناهار موجب می شود پوششی در معده و روده ایجاد شده و ویتامین ها به بدن شما جذب نشود کاهش جذب ویتامین گروه B موجب ابتلا به بیماری بربری در افراد الکی می شود اغلب افراد به دلیل کمبود ویتامین B دائم الخمر می باشند و به بیماری ضعف اعصاب دچارند.

الکل رگ های بدن را تمیز نمی کند این باور کاملا اشتباه میباشد الکل باعث می شود در ادرار مقدار زیادی  روی و مواد معدنی دفع شود افراد الکی بیشتر به بیماری عصبی و عضلانی مبتلا می شوند.

کبد چرب در افراد که زیاد الکل مصرف می نمایند شایع است این افراد فکر می نمایند الکل چربی بد خون را از بین میبرد و چربی خوب بدن HDL را در بدن حفظ می نمایید ولی کاملا اشتباه میباشد.

مشروب خوردن چه ضررهایی به بدن وارد میکند ؟

الکل در مردان باعث ضعیف شدن قوای جنسی می شود گشاد شدن رگ ها و از بین رفتن انرژی نیز می شود ناباروری در مردان نیز یکی از شایع ترین عوامل است خطر ابتلا به سرطان مری در افراد الکل بالا می رود .

بیشتر افراد بعد از نوشیدن الکل دچار مسمومیت می شوند قدرت نفس کشیدن این افراد کاهش نموده و دوست دارند با همه دعوا نمایند بوی بدی نیز از دهان افراد الکی می آید همیشه مست میباشند و تلو تلو می خورند.

مطالب مرتبط