عوارض زیاد نوشیدن چای دارچین برای بدن

دارچین یکی از ادویه های مفید در طب سنتی میباشد بیشتر افراد از این ادویه در شیرینی ها و مواد غذایی استفاده می نمایند ولی اگر بیش از اندازه از دارچین استفاده نمایید محققان در یک تحقیق دریافتند که استفاده بیشتر دارچین موجب آسیب کبدی می شود افرادی که بیشتر از دارچین استفاده می نمایند به بیماری های کبدی دچار می شوند در ادامه به بررسی مضرات چای دارچین در طب سنتی آسیب کبدی، ابتلا به سرطان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

ابتلا به سرطان با مصرف دارچین بیشتر می شود دانشمندان اعتقاد دارند که دارچین به ارگان های بدن آسیب می رساند و سلول های سرطانی را جایگزین سلول های سالم می نماید .

زخم دهان یکی از بیماری هایی است که در اثر استفاده از دارچین به وجود می آید و آلرژی در بدن ایجاد می نماید التهاب زبان و لثه می شود افرادی که آدامس های دارچینی میل می نمایند در این افراد بسیار دیده می شود .

دارچین قند خون را  پایین می آورد و فرد دچار بیماری دیابت می شود دارچین به یک ادویه کاهش خون معروف میباشد .

مشکلات تنفسی یکی از عوارض مصرف این ادویه می باشد دارچین برای افرادی که بیماری آسم دارند بسیار خطرناک می باشد چون این ادویه یک نوع محرک برای گلو میباشد .

دارچین را با داروهای مانند داروهای دیابت و بیماری های قلبی مصرف ننمایید چون تاثیر داروها را کم نموده و برای شما مشکل ساز می شود .