بیوگرافی مهسا کرامتی و همسر و فرزندش امیر مانی قویدل

مهسا کرامتی متولد ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد او فارغ التحصیل  مدیریت بازرگانی در ایران می باشد همسرش راما قویدل و پسر امیرمانی قویدل است او از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه بازیگری در سینما و تلویزیون شد سریال خط قرمز سریالی بود که با شهرام حقیقت دوست و سروش گودرزی همبازی شد این سریال توانست به اوج شهرت دست یابد .

عکس مهسا کرامتی در دوران کودکی

مهسا کرامتی در سال ۸۷ باراما قویدل ازدواج نمود راما قویدل فرزند کارگردان پیشکسوت مرحوم امیر قویدل می باشد در سال ۹۴ مهسا کرامتی صاحب یک فرزند پسر بنام امیرمانی شد .

راما قویدل همسر مهسا کرامتی متولد سال ۱۳۵۵ است او نیز مانند پدرش کارگردان می باشد علاوه بر کارگردانی در زمینه فیلنامه نویسی و تدوین نیز در سینما فعالیت دارد.

مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل

سینمایی های مهسا کرامتی

محیا (اکبر خواجویی ۱۳۸۶)
مصائب دوشیزه (مسعود اطیابی ۱۳۸۵)
قدمگاه (۱۳۸۲)
خانه ابری (۱۳۶۵)

مهسا کرامتی در فیلم تلویزیونی

چیزی شبیه معجزه (حسن برزیده)
سکوت خدا (راما قویدل)

مجموعه تلویزیونی مهسا کرامتی

خط قرمز (۸۱–۱۳۸۰ قاسم جعفری)
بازی پنهان
شب آفتابی (۱۳۸۰)
شهریار (۱۳۸۶)
مرگ تدریجی یک رؤیا (۱۳۸۷)
روز دیگر
قرارگاه مسکونی (سید جواد رضویان ۱۳۸۷)
رؤیای گنجشک ها (راما قویدل ۱۳۹۱)

راما قویدل همسر مهسا کرامتی و پسرشان امیرمانی

بعد از سریال خط قرمز کارگردان های بسیاری پیشنهاد ها کاری به مهسا کرامتی دادند او توانست در فیلم قدمگاه و خانه ابری دوباره افتخار آفرینی نماید .

مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل

مهسا کرامتی وقتی باردار بود نیزبه فعالیت هنری خود در عرصه بازیگری پرداخت او نگران جنسیت فرزندش نبود که فرزندش دختر یا پسر است او دوست داشت فرزندی سالم به دنیا بیاورد .

به یاد زنده یاد امیر قویدل

نام مانی را من و همسرم با هم انتخاب کردیم ولی من دوست داشتم حتما پسرم نشانه ای از پدر همسرم (امیر قویدل ) را داشته باشد . به خاطر همین اسم امیر مانی را برای پسرم انتخاب کردیم. خاطره خیلی پررنگی که از ایشان دارم مربوط می شود به زمانی که ایشان در بیمارستان بستری بودند. آخرین باری که ایشان را دیدم برای ملاقات رفته بودیم و مرتب با ایشان صحبت می کردیم و بهشان قوت قلب می دادیم و آرزو می کردیم زودتر از بیمارستان مرخص شوند.

مهسا کرامتی در مصاحبه ای بیان نمود که امیر مانی پسر آرامی است و برایش در حال حاضر مشکلی به وجود نیاورده است او همیشه آرام بوده و زیاد اهل شیطانی کردن نیست مهسا کرامتی یکی از بازیگران خوب و خاکی کشورمان می باشد او بسیار مودب و با اخلاق است و همیشه با خبرنگاران خیلی فروتن صحبت می نماید.