اعتراف نجفی به قتل همسرش میترا استاد به ضرب گلوله

نجفی شهردار تهران به قتل همسرش اعتراف نمود وی در حال بازداشت می باشد دقایقی پیش این خبر مثل یک بمب در خبرگزاریها منفجر شد میترا نجفی همسر دوم ش بودکه در سال ۹۷ باوی ازدواج نموده بود در پی افشاگری میترا نجفی به یک موضوع مهمی امروز نجفی وی را به قتل رساند نجفی عکس های عاشقانه ای را از همسرش در اینستاگرام قرار داده بود .

نجفی در اعترافات خود در لحظات اولیه حضور در آگاهی گفته است که : نمیخواستم اورا بکشم اما بازهم جرو بحث و دعوا بالا گرفت و میخواستم ابتدا رو را بترسانم ، پس به سراغ اسلحه رفتم و درحالی که به او نشانش دادم گفتم بهتر نیست این بحثو تموم کنیم ؟ که میترا با من گلآویز شد و ناگهان گلوله ای از اسلحه خارج شد !

این درحالی است که طبق گفته منابع مختلف میترا با ۵ گلوله کشته شده است و سوال اینجاست که آقای نجفی گلوله های بعدی را چرا شلیک کرده است ؟

در عین حال بعضی کانالهای تلگرامی خبر از خودکشی ناموفق چند ماه گذشته نجفی میدادند و این نشان از بدی حال و احوال روحی اوست .

اعتراف شهردار سابق تهران به قتل همسر دومش +عکس

شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران به اسم میترا استاد خبر داد.

براساس اطلاعات موجود همسر نجفی که زن جوانی بود در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت آباد به قتل رسیده است.

شهریاری درباره آلت قتاله گفت: این زن جوان به علت اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.

جزئیات قتل همسر محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران

شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی: “میترا استاد” با چند گلوله که یکی از آنها به قلب او خورده، به قتل رسیده است، یکی از ساکنان برج محل وقوع قتل در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد ظهر امروز صدای مشاجره شدیدی از واحد محل سکونت همسر نجفی شنیده شده است، یک منبع آگاه در دادستانی تهران از شناسایی مظنون به قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران خبر داد.

میترا استاد کیست؟
محمد علی نجفی از شهریور تا اسفند ۱۳۹۶ بر جایگاه شهرداری تهران نشست اما در واپسین روزهای این سال از سمت خود استعفا کرد. او که پیش از این نیز به دلیل بیماری و ناتوانی جسمی از سمت‌های قبلی اش هم استعفا کرده بود، این بار استعفایش با حواشی خانوادگی همراه شد.

در حالی که تصور می شد محمد علی نجفی مدتی از رسانه ها غایب خواهد بود و به معالجه بیماری می پردازد که به گفته رسانه های همسو با نجفی اصلاح طلبان به خاطر آن کناره گرفته بود، ناگهان بحث همسر دوم او به رسانه ها کشیده شد و پس از شایعاتی که دربارۀ درست بودن یا نبودن این خبر، «میترا استاد» به عنوان «همسر عقدی» شهردار سابق تهران، با یک رسانه گفت و گو کرد.

انتظار برای واکنش محمد علی نجفی اما به درازا نکشید چون با انتشار تصویری صمیمانه و خلاف عرف مقامات کشور (حتی مقام سابق!) با شعری از حافظ به شایعات پاسخ داد و عملاً تأیید خبر ازدواج خود با میترا استاد بود که دیگر با عنوان میترا نجفی مصاحبه می کرد.

اعتراف شهردار سابق تهران به قتل همسر دومش +عکس

همان زمان، میترا استاد نیز گفت و گویی با سایت امید مردم انجام داد و گفت: هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان ها تا زمانی که جان دارند حس دوست داشتن در وجودشان است.

او گفته بود: هر انسانی یک زندگی خصوصی دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و چه هر شخصیت دیگری؛ درست نیست با کسی که واقعاً اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، اینطور رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است. یک عده می گویند اینها طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چیست؟ این سخنان را می گویند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.

وی در زمان حیاتش در گفتگویی با گلایه از شایعات و اخبار رسانه‌ها درباره این ازدواج، گفته بود:

«به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم؛ اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده اند که رابطه نامشروع داشته، من می گویم؛ اولاً ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود؛ شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند. تمام حساب های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است و اینقدر شفاف هستیم بیایند بررسی کنند. ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.»

وی با اشاره به نحوه ازدواجش با نجفی تاکید کرد: آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم و این زندگی سر گرفت. وی در زمان ازدواج ۳۵ سال داشت. آنها در سال ۹۷ ازدواج کرده بودند.

میترا استاد ۷ خرداد ۹۸ با چند گلوله که یکی از آنها به قلب او خورده، به قتل رسید.

آخرین خبر نیز حاکی از آن است که پریسا صالحی خبرنگار تارنمای انصاف نیوز در توییتی نوشته او قصد داشته امروز به دفتر این سایت بیاید و مصاحبه کند.

 

 

مطالب مرتبط