چگونه تاتو ابرو و بدن را پاک تماییم

تاتوایی که برایمان زمانی زیبا بودند شاید الان برایمان یکنواخت شده اند و بیشتر افراد دوست دارند تاتو هایشان را پاک نمایند ولی نمی دانند کدام روش بهترین نتیجه را برایشان دارد بیشتر دوست داریم تاتو و هاشورهای ابرو را حذف نماییم افرادی غیر حرفه ای روش های بسیار خطرناکی را به شما پیشنهاد می دهند بهتر است همه جوانب را در نظر بگیرید تا دچار عفونت و بیماری خاصی نشوید در ادامه به بررسی این راهکارها حذف تاتو خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

بیشتر خانم ها دوست دارند تاتو های ابرویشان را حذف نمایند تا چهره ای زیبا داشته باشند افرادی که تاتومی کنند بعد از یک ساعت از اینکار پشیمان شده و دوست دارند تاتو را پاک نمایند .

تاتو را همرنگ پوست نمودن یکی از این روش ها می باشد البته این روش ۶۰ درصد جواب می دهد و جای تاتو در این منطقه باقی می ماند .

حل کردن تاتو در داخل پوست به وسیله ماده شیمیایی شاید یک روش خوبی باشد ولی این روش کمی زمانبر است و به طور کامل نیز تاتو از روی پوست پاک نمی شود .

روش های سنتی پاک کردن تاتو بسیار عجیب می باشد یکی از این روش ها سوزاندن تاتو با سیگار یا وسیله های گوناگون که باعث می شود جای سوختگی روی پوست بافی بماند .

بهترین راه حذف تاتو لیزر میباشد که مورد تایید مراجع پزشکی قرار گرفته است .

ولی لیزر نیز عوارض خاص خود را دارد که باید عوارض حذف تاتو را با لیز بدانید و بعدا اقدام به این عمل نمایید .