چگونه از ژل تاخیری قبل از رابطه جنسی استفاده نمایید

ژل تاخیری قبل از رابطه جنسی می تواند برای مردانی که بیماری زود انزالی دارند مفید باشد نیازی برای استفاده از ژل تاخیری به پزشک مراحعه نمایید شما می توانید آلت را آغشته به ژل تاخیری نموده و بعد از چند لحظه ژل تاخیری اثر گذاشته و می توانید یک رابطه لذت بخشی را با همسرتان تجربه نمایید بیشتر ژل های حجم دهنده آلت تناسلی میباشند افرادی که آۀت کوچکی دارند می توانند.

خشکی واژینال عارضه ی جنسی شایعی در میان زنان است که ۱ نفر از هر ۳ نفر در بین زنان آن را تجربه می کند. یکی از مهمترین علت‌های اولیه درد واژینال طی رابطه‌ جنسی خشک بودن واژینال است.

ژل تاخیری با خاصیت روان کنندگی سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی می شود و همچنین با خاصیت تاخیری خود، انزال را به تاخیر انداخته و لذت رابطه ی جنسی شما را دو چندان می کند.

همیشه استفاده از کاندوم تاخیری یا اسپری تاخیری و حتی ژل تاخیری به این معنی نیست که فرد دچار مشکل زود انزالی می باشد، به طور معمول همیشه خانم ها دیر تر از آقایان به ارگاسم می رسند، این مسئله در طولانی مدت باعث رنجش خاطر آنها شده و سرد مزاجی و… از عوارض جانبی آن است.

نحوه استفاده از ژل تاخیری

درب محفظه ژل را باز کرده و مقداری از آن رابا انگشت دست برداشته و بر روی آلت بمالید و سپس ماساژ دهید ؛ پس از طی زمانی تقریباً برابر با نیم ساعت ؛ موضع را تنها با آب و بدون استفاده از مواد شوینده شست و شو دهید ؛ همچنین آقایانی که عضلات قوی و اندامی تنومند دارند و همین طور آقایانی که پوست بدنشان تیره می‌باشد اجازه دهند ژل مدت زمان بیشتری روی موضع بماند و پس از طی زمان ۴۵ دقیقه ؛ شست و شو دهند.

 

نکات مهم برای استفاده صحیح از ژل تاخیری :

استفاده از ژل به اندازه ای که تمام آلت آغشته به ژل شود کافی است و نیاز نیست حجم زیادی ژل و یا با ضخامت بالا استفاده نمایید.

طبق مجوز فروش و استفاده از این فرآورده نیاز به نسخه ی پزشک ندارد .