بیوگرافی کارا دلوین Cara Jocelyn Delevingne مدل و بازیگر زن هالیوود

کارا دلوین بازیگر و خواننده ویکی از ستاره های هالیوود می باشداو با گیتار آهنگ های بسیاری زیبایی می خواند چهره کارا دلوین بسیار زیبا و چشمان سبز درشتی دارد او یکی از نزدیکترین دوست های یلور سوئیفت و کندال جنر می باشد کارا دلوین ۲۷ سال سن دارد او متولد ۱۹۹۲ می باشد او در فیلم معروف و پرفروش والرین بازی نموده است .

در ژوئن ۲۰۱۴ دلوین اولین سریال تلویزیونی خود را در قسمت آخر فصل سه سریال (هدیه تئاتر) بازی کرده‌است که نقش که یک دخترک چوپان را به عهده دارد.دلوین در فیلم ۲۰۱۴ به نام صورت یک فرشته به همراه دنیل برول و کیت بکینسیل در نقش ملانی ایفا کرد. او همچنین در فیلم کشتزارهای لندن (بر اساس رمانی به همین نام در سال ۱۹۸۹ توسط مارتین امیس در نقش کات تالنت) و در یک فیلم فانتزی ۲۰۱۵ به نام پن و در فیلم جوخه انتحار نقش ایفا کرد. همینطور فیلم والرین و شهر هزار ستاره که در آن با ریحانا و دین دیهان هم بازی شد ، علاوه بر آن در فیلم شهر های کاغذی هم به ایفای نقش پرداخت. از جمله فیلم هایی که در آینده به روی پرده سینما می آید می توان به فیلم زندگی در یک سال life in a year اشاره کرد.

موسیقی

دلوین خواننده، نوازنده گیتار و درام می باشد. در سال ۲۰۱۲ تحت نظر سایمون فولر به نوشتن و ضبط دو آلبوم استدیویی پرداخت. دلوین تا کنون چندین آهنگ را کاور کرده است.

کارا دلوین دو جنس گرا است، مدتی با هری استایلز خواننده ی گروه وان دایرکشن رابطه داشت، در ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ او تایید کرد که با موسیقی‌دان آمریکایی سنت وینسنت رابطه دارد پیش از این دلوین با بازیگر میشل رودریگز هم رابطه داشته است.

دارایی او حدود ۱۸ میلیون دلار تخمین زده می شود.

دلوین اولین بار در سن ده سالگی کار مدلینگ را شروع کرد و پس از آن برای برند های مشهوری از جمله شنل، ویکتوریا سیکرت، دوچه و گابانا و بربری به عنوان مدل روی صحنه رفته است.

دلوین برای برند های دیکنی و ملبری لباس های خیابانی طراحی کرده است.

او مدتی به افسردگی شدید مبتلا بود که باعث شد به مواد مخدر و سیگار روی آورد اما در حال حاضر مواد و سیگار را ترک کرده است.

کارا یک خرگوش دارد که نام او را سیسیل گذاشته است.

او مبتلا به بیماری پسوریازیس می باشد که با استرس علائم آن تشدید می شود.

کارا برای بازی در نقش یک دختر مبتلا به سرطان در فیلم جدیدش موهای سرش را تراشید.

نویسندگی

در اکتبر سال ۲۰۱۷، دلوین کتاب رمانی تحت عنوان “آینه، آینه” برای گروه سنین نوجوانان چاپ کرد. این کتاب در ۲۵۱ صفحه چاپ شده است که در مورد روابط دوستی بین دو جوان می باشد.