بیوگرافی کامبیز دیرباز دختر و همسرش به همراه عکس های شخصیش

کامبیز دیرباز یکی از بهترین بازیگران ایرانی است که در سال ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد او در سریال های بسیاری نقش آفرینی نموده است که شرایط خاص و سریال گاندو به ایفای نقش پرداخته است کامبیز دیرباز فارغ التحصیل دانشکده هنر و معماری در تهران می باشد او در سال ۹۳ صاحب فرزند دختری بنام نیاز شد کامبیز دیر باز یه بازیگری بسیار علاقه داشت در اولین سریالش توانست هواداران بسیاری پیدا نماید.

کامبیز دیرباز تصمیم می گیرد برای ادامه تحصیل در دانشگاه  دوسال قبل از گرفتن دیپلم گرفت، به همین جهت تصمیم گرفتم دو سال آخر هنرستان را برای رسیدن به دیپلم ، الکترونیک بخواند.

عکس کامبیز دیرباز و دخترش نیاز

کامبیز دیرباز دخترش را خیلی دوست دارد و در ۱۹ اردیبهشت ۰۳ عکسی از نیاز را در پیج خود قرار داده و متن زیبایی برای دخترش نیاز نوشت :این فرشته کوچولو زیباترین هدیه ای بود که خداوند امروز به من داد.

عکس کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

دوئل فیلمی به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا درویش و تهیه کنندگی حسن رجبعلی بنا ساخته سال ۱۳۸۲ است، که در ۲۱ آبان ۱۳۸۳ بر روی پرده سینما رفته است.

 تولد نیاز دختر کامبیز دیرباز

در سال ۸۳ در سریال تب سرد بازی کرد. در این سریال با بازیگرانی همچون شهاب حسینی و حمید گودرزی همبازی شد. این سریال باعث معروف شدن این بازیگر شد ولی دلیل عمده معروف شدن وی بازی در فیلم اخراجی ها بود.

این فیلم در آن زمان پر فروش ترین فیلم سال شد، کامبیز دیرباز در نقش مجید سوزوکی توانست بدرخشد و محبوبیت زیادی به دست آورد.

کامبیز دیر باز و دخترش نیاز

سیمرغ بلورین کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز سیمرغ بلورین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و دومین دوره جشنوره فیلم فجر در سال ۱۳۸۲ برای بازی در فیلم دوئل احمدرضا درویش به دست آورد.

ازدواج و همسر کامبیز دیرباز

همسر او در دانشگاه نمایشی تحصیل کرده و دوران تحصیل با هم در یک دانشکده تحصیل کرده اند. این دو با هم آشنا شدند و در سال ۱۳۸۷ ازدواج کردند. البته کامبیز ازدواج خودش را رسانه ای نکرد.

عکس کامبیز دیرباز در کنار دخنرش نیاز