کلیپ تجاوز به زن متاهل در پارتی و مهمانی مختلط شبانه

در این کلیپ میبینید که چطور این زن متاهل فریب میخوره و مورد تجاوز جنسی قرار میگیره .
اون توضیح میده وقتی وارد مهمونی مختلط میشه مجری شبکه به اون که متاهل هم بوده تجاوز جنسی میکنه .
این خانم یکی از شرکت کنندگان برنامه ماهواره ای  بفرمائید شام شبکه منو تو هستش.
ظاهرا اینطور که توصیح میده مدیران این شبکه ماهواره ای هیچ ابایی از تجاوز و حرمت شکنی زنان و دختران حاضر در این شبکه ندارند .

برملا شدن تجاوز جنسی کارمند مرد شبکه من‌وتو به «روشنا» از یک سو و رسوایی بزرگ تعرض “رها اعتمادی” (مجری اصلی آکادمی گوگوش) به یک پسر ۱۱ ساله -که توسط سی‎ان‎ان مخابره شد- موجب گشت تا مدیران شبکه انگلیسی من‎وتو سری‌های بعدی آکادمی گوگوش را تعطیل کنند.

شبنم، شیدا و مریم رئیسی (از مجریان و تهیه‎کنندگان برنامه دکتر کپی) نیز پس از بروز فسادهای اخلاقی پی‎درپی در شبکه من‎وتو، همراه با طناز خامه و پریسا سحرخیز از این شبکه ماهواره‎ای فارسی‎زبان بیرون رفتند.

مدتی پیش وب‎سایت “ایرانیان مقیم کانادا”از تعرض جنسی دو فیلمبردار شبکه «من‎وتو» (manoto) به یکی از زنان شرکت‎کننده در سری جدید مسابقه “بفرمائید شام” در کانادا و تعقیب قضائی عاملان تجاوز در محاکم آن کشور خبر داد. (اینجا)

پس از این افشاگری، دست اندرکاران شبکه من و تو در واکنشی عجولانه و همراه با ناشی‎گری، گزارش فوق را از اساس تکذیب کردند.

کلیپ تجاوز به زن متاهل در پارتی و مهمانی مختلط شبانه

وب‎سایت ایرانیان کانادا پس از انکار اصل ماجرا از سوی شبکه من‌وتو، نوشته است:

««چند وقت پیش خبری را مبنی بر شکایت یک ایرانی‎تبار از دو فیلمبردار شبکه من و تو منتشر کردیم. پرونده ای که در بین ایرانیان مقیم کانادا سروصدای بسیاری به‎پا کرد.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا گفتگویی را با دو طرف شاکی و متهم این پرونده داشته باشیم؛ اما متأسفانه متهمان (فیلمبرداران برنامه بفرمایید شام) حاضر به گفتگو با ما نشدند.

در گفتگویی که شاکی این پرونده با ما داشت، ابعاد و زوایای این پرونده تا حدود زیادی مشخص شد. جریان به تیم فیلمبرداری تلویزیون مشهور “من و تو” که چندماهی است برای تهیه و ضبط برنامه بفرمائید شام به تورنتو آمده‎اند مربوط می‎باشد

مطالب مرتبط