معرفی گیاهان ضد اشتها برای کاهش وزن

افرادی که چاق می باشند دوست دارند با داروهای سنتی کاهش وزن پیدا نموده و لاغر شوند ما در این مقاله چند نوع گیاه ضد اشتها به شما معرفی خواهیم نمود که با خوردن دمنوش این گیاهان می توانید به وزن دلخواه خود برسید در ادامه به بررسی گیاهان ضد اشتها در طب سنتی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

جای پربا ماته یک نوع دمنوش برای کاهش وزن میباشد این چای مغذی و دارای آنتی اکسیدان می باشد این چای عملکرد ذهنی را کنترل نموده و اشتها را کنترل می نماید و باعث می شود کالری اضافی بدن کاملا از بین برود.

عصار چای سبز یکی از نوشیدنی ها ضد اشتها میباشد چای سبز عوارضی را نیز به دنبال دارد اگر زیاد میل نمایید موجب یبوست می شود فواید چای سبر برای بدن هورمون گرسنگی را در بدن کاهش می دهد.

زعفران یک گیاه ضد اشتها بشمار می رود و باعث از بین رفتن اشتها میشود در آشپزی این ادویه بیشتر استفاده می شود زعفران ضد افسردگی هست و باعث از خوردن غذاهای احساسی جلوگیری نماید.

کپسایسین ماده ای است که در فلفل چیلی یافت می شود این ماده نوعی تسکین دهنده درد هم محسوب میشود موجب کاهش وزن و بهبودی دیابت نیز می باشد.

این گیاهان اثر ضد بی اشتهایی در بدن دارند افرادی که دوست دارند وزنشان کم شود از این گیاهان طبی استفاده نمایند اثرات منفی و عوارض خاصی این گیاهان ندارند ولی زنانی که باردار می باشند از خوردن این دمنوش ها بدون مشورت پزشک خود داری نمایند.

 

مطالب مرتبط