دانلود فیلم Entourage 2015 همراه نقد و بررسی

سال تولید این فیلم سینمایی : ۲۰۱۸

محصول کشور امریکا

ژانر : کمدی و طنز

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۶

کارگردان :Doug Ellin

ستارگان : Adrian Grenier, Kevin Connolly, Jerry Ferrara

خلاصه فیلم :آری (جرمی پیون) تصمیم میگیرد از بازنشستگی خارج شود تا بتواند ریاست یک استودیو را برعهده بگیرد. وی قصد دارد تا به سراغ سوژه ای علمی تخیلی رفته و فیلمی در اینباره بسازد و برای کارگردانی نیز وینس (آدرین گرینر) را مد نظر دارد. آری که موفق شده اسپانسری تگزاسی به نام لارسن (بیلی باب تورنتون) برای سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری بر روی فیلمش قانع کند، همه چیز را برای ساخت فیلم مهیا می بیند اما در خلال ساخت فیلم، اتفاقاتی رخ می دهد که…

دانلود فیلم Entourage 2015 همراه نقد و بررسی

 

نقد و بررسی فیلم سینمایی Entourage

کسی در فیلم حضور دارد که من بشناسم؟

اگر از دنبال کنندگان سریال « همراهان » بوده باشید که همه بازیگران فیلم را می شناسید! اگر نه، در فیلم جرمی پیون حضور دارد که عمریست برای بازی در سریال « همراهان » در حال نامزد گلدن گلاب شدن هست و یکبار هم موفق به دریافتش شده! بیلی باب تورنتون هم در فیلم حضور دارد و البته مارک والبرگ که یکی از تهیه کنندگان فیلم نیز هست را هم می توانید در فیلم ببینید.

داستان فیلم درباره چیست ؟

آری ( جرمی پیون ) تصمیم میگیرد از بازنشستگی خارج شود تا بتواند ریاست یک استودیو را برعهده بگیرد. وی قصد دارد تا به سراغ سوژه ای علمی تخیلی رفته و فیلمی در اینباره بسازد و برای کارگردانی نیز وینس ( آدرین گرینر ) را مد نظر دارد. آری که موفق شده اسپانسری تگزاسی به نام لارسن ( بیلی باب تورنتون ) برای سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری بر روی فیلمش قانع کند، همه چیز را برای ساخت فیلم مهیا می بیند اما در خلال ساخت فیلم، اتفاقاتی رخ می دهد که …

کارگردان کیست ؟

داگ الین که یکی از نویسندگان و کارگردانان سریال « همراهان » نیز بوده است و در سینما نیز چندتایی فیلم بدرد نخور از جمله « بوسیدن یک احمق » ساخته که دقیقا همانند اسمش هست!

خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه کنند؟

کلا « همراهان » اثری مناسب افراد کم سن و سال نیست.

نکات مثبت فیلم ؟

فیلم قطعا طرفداران سریال را راضی می کند. شخصیت های همیشگی، داستان سرراست و زمان بیشتر برای بسط و گسترش جزئیات؛ البته در حدی که شاید تنها برای دنبال کنندگان سریال هیجان انگیز باشد!

بازی جرمی پیون در اینجا نیز یک سر و گردن از دیگر بازیگران فیلم بالاتر است.

نکات منفی فیلم ؟

« همراهان » شبیه یک اپیزود از سریال تلویزویونی است و کمترین دلیل ممکن برای سینمایی شدن را در خود دارد. در فیلم اتفاق ویژه ای رخ نمی دهد که باعث شود تماشاگران سریال تلویزیونی بخواهند پولی بابت تماشای فیلم پرداخت کنند. همه چیز دقیقا مثل سریال است، بدون اضافه شدن شاخ و برگی!

فیلم برای کسانی که تابحال سریال را ندیده اند نمی تواند تجربه خوشایندی باشد چراکه در فیلم یک دوجین شخصیت وجود دارد که از ابتدا در متن قضیه قرار دارند و سازندگان هم کاری نداشته اند که آیا مخاطبینشان با این شخصیت ها آشنا هستند یا خیر!

مارک والبرگ یکی از تهیه کنندگان فیلم هست و در حضور بسیار کوتاهش در فیلم تبلیغی هم برای فیلم « تد » کرده است! شاید این موضوع دلیل خوبی برای جدی نگرفتن « همراهان » در سینما باشد!

 

Bluray 1080pدانلود
Bluray 720pدانلود
Bluray 480pدانلود