دانلود فیلم polaroid 2019 پولاروید یه ترسناک مهیج

دانلود فیلم polaroid 2019 پولاروید یه ترسناک مهیج

فیلم سینمایی Polaroid 2019 پولاروید یه فیلم ترسناک و مهیج هست که محصول مشترک آمریکا نروژ و کاناداست .

این فیلم که سال ۲۰۱۹ ساخته شده کارگردانش آقای ارس کلوبرگ هستش.

 

داستان و خلاصه فیلم :

فیلم درباره یه دوربین عکاسی سریع به نام پولاروید هستش . اما این دوربین یه دوربین معمولی نیست و تفاوتش هم اینه که این دوربین عکس هرکسی رو که بگیره ! طرف به شکل وحشتناک و خیلی ناجور کشته میشه .

حالا چندتا دخترو پسر که درگیر این دوبین وحشی شدن سعی میکنن با نیروی شیطانی پشت این دوربین مقابله کنن که این درگیری برای زنده مونده ….

لینکهای دانلود فیلم polaroid 2019

دانلود با کیفیت ۷۲۰p Web-dl ریلیز MkvCage

| لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت ۴۸۰p Web-dl ریلیز F2M

| لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Web-dl ریلیز EVO

| لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Web-dl ریلیز F2M

| لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

 

فیلم Lake Mungo محصول سال ۲۰۰۸، یکی از فیلم‌هایی بود که در آن زمان خیلی تحویل گرفته نشد ولی در مجموع جزو فیلم‌های ترسناک خوب است که ارزش یک بار تماشا کردن را دارند. حال فیلم Polaroid با ایده‌ای مشابه آن فیلم، قرار است امسال اکران شود و باید منتظر ماند و دید که فیلم تا چه حد موفق خواهد بود. داستان فیلم در مورد یک دختر نوجوان است که یک دوربین عکاسی قدیمی پیدا می‌کند؛ دوربینی که به نظر می‌رسد تسخیر شده و پر از رمز و راز‌های وحشتناک باشد.

کارگردان این فیلم لارس کلوبرگ است که ابتدا آن را به شکل یک فیلم کوتاه ساخته و منتشر کرد و این فیلم استقبال خیلی خوبی را نیز در پی داشت. حال این فیلم کوتاه قرار است در قالب یک فیلم سینمایی ساخته و اکران شود. با اینکه فیلم کوتاه این اثر بسیار ترسناک بود، ولی هنوز نمی‌توان در مورد نسخه سینمایی آن نظر داد؛ چرا که سال گذشته فیلم Lights Out به‌مان ثابت کرد که هر اقتباس سینمایی از فیلم‌های کوتاه موفق لزوما به یک اثر موفق تبدیل نمی‌شود.

 

The 2008 movie “Lake Mungo” was one of the films that was not much delivered at that time, but in total it’s a good horror movie that is worth watching once. The movie Polaroid is set to launch this year and should wait and see how successful the film is. The story is about a teenage girl who finds an old camera, a camera that seems to be captured and full of terrible mysteries. The film’s director is Lars Cleoberger, who first made it a short film and released. And the movie was well received. Now the short film is to be made in the form of a cinematic film. Although the short film was a very scary piece, it is still not possible to comment on its cinematic version, because last year Lights Out proved that any film adaptation of short films does not necessarily turn into a successful work.
مطالب مرتبط