کلیپ تجاوز جنسی به زنان و دختران توسط محارم !

کلیپ تجاوز جنسی به زنان و دختران توسط محارم !

بحث سقط جنین در آمریکا بسیار حساس و چالش برانگیز هست .

به شکلی که حتی میتونه باعث شکست یا پیروزی نامزدهای انتخاباتی بشه .

سقط جنین فعلا در آمریکا مجازه اما به علت مخالفت ها و عرف محلی در خیلی از جاها سقط جنین مشکل شده است .

در بعضی از ایالت های آمریکا فقط یک کلینیک برای سقط جنین وجود داره .

در امریکا سالانه ۹۰۰ هزار سقط جنین اتفاق میفته ! رقمی که خیلی ها با هولوکاست مقایسش میکنن !

اینکه چه تعداد از این سقط جنین ها به خاطر بارداری ناخواسته از تجاوز جنسی بوده آمار مشخصی وجود نداره

تقریبا سالانه تا ۵۰ هزار مورد برآورد شده . دلیلش هم این هست که همه زنها و دخترهایی که سقط جنین میکنن علتش رو مطرح نمیکنن .

تحقیقات حاکی از اونه که حدود یک چهارم کل زنان آمریکا قربانی تجاوز جنسی از محارم خود بوده اند ! یعنی توسط اقوام نزدیک و درجه یک خودشون مورد تجاوز جنسی قرار گرفتن .

البته مشکل دوم اینه که تایید تجاوز توسط غریبه ها نهایتا توسط دادگاه انجام میشه .

با آنکه کشورهای غربی به ویژه آمریکا کشورهای مخالف خودشان مخصوصاً جمهوری اسلامی ایران را به رفتار نامناسب و خشن با بانوان متهم می‌کنند،

اما آمار برخورد نامناسب، تجاوز و آزار جنسی زنان و دختران در بسیاری از کشورهای غربی باور نکردنی است.

پایگاه خبری «هافینگتون پست» (Huffington Post) در روزهای گذشته با تهیه گزارشی در این باره، اعلام کرد که بسیاری از زنان آمریکایی هر روز در خیابان‌های این کشور با کلمات و جملاتی رکیک و بسیار زشتی مورد خطاب قرار می‌گیرن.

جملاتی که اکثرا درباره مسائل جنسی و برای توهین با زنان آمریکایی است.بررسی‌های این سایت آمریکایی نشان می‌دهد بالغ بر ۹۹ درصد از زنان آمریکایی در طول زندگی خود بارها با این رفتارها مواجه شده‌اند و در واقع یعنی هر زنی که در جامعه آمریکا زندگی می‌کند با توهین‌های جنسی روبرو شده است.

در آمریکا هنگامی که یک مرد و زن در مکان خلوتی قرار می‌گیرند، مرد با کلمات و جملات بسیار زشت زن را مورد خطاب قرار می‌دهد.

این معضل جامعه آمریکایی سبب شد که سردبیر سایت خبری «هافینگتون پست» در پروژه‌ای، از همکاران زن خود و دیگر زنان مخاطب این سایت بخواهد تا نمونه‌هایی از جملات توهین‌آمیز جنسی که از مردان به آنها خطاب می‌شود را بر روی کاغذی نوشته و با آن عکس بگیرند.

در واقع این حرکت اعتراضی است به یک فرهنگ جاافتاده در میان مردان آمریکایی که به خود اجازه می‌دهند عقده‌های روانی‌شان را نثار زنان کنند.

در حالی این خبر منتشر شده که برخی از رسانه‌های فارسی زبان بیگانه در روزهای اخیر با انتشار گزارش‌هایی از مورد آزار قرار گرفتن زنان ایرانی در معابر و مدارس کشور خبر داده بودند.

و در دروغی مدعی شده بودند که بیش از ۳۲ درصد دختران ایرانی در مدارس مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند، حال آنکه به اعتراف منابع معتبر غربی تقریبا تمام زنان آمریکایی مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

مطالب مرتبط