آسیه در سریال شرایط خاص سوگل قلاتیان عکس و زندگی نامه

این شبها تلوزیون میبینید ؟ سریالهای این شبهای سیما سریال شرایط خاص هست که مخاطبین خاص خود را پیدا کرده .

بازیگر نقش اسیه در این سریال خانم سوگل قلاتیان هست که یکی از بازیگران خوب کشور محسوب می شود .

بازیگر نقش آسیه در سریال شرایط خاص یکی از بازیگران نام آشنا در سینما ، تلویزیون و تئاتر است که سابقه بازی در چند فیلم و سریال را داشته است و حضور پررنگی را در تئاتر تجربه کرده است.

سوگل قلاتیان از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که از دل تئاتر سر برآورد و تجربه بازیگری و کارگردانی تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد.

آسیه در سریال شرایط خاص سوگل قلاتیان عکس و زندگی نامه
سوگل قلاتیان در فیلم سینمایی سیب و سلما

بازیگر نقش آسیه در سریال شرایط خاص اولین بار با فیلم سینمایی سیب و سلما در سال ۸۹ به دنیای سینما راه یافت و بعد از آن در فیلم هایی چون خیابان های آرام ، طبقه حساس ، دوران عاشقی ، تیک آف و یک روز بخصوص جلوی دوربین رفت و به ایفای نقش پرداخت.


سوگل قلاتیان در فیلم سینمایی سیب و سلما

سوگل قلاتیان بازی در تلویزیون را با سریال همچون سرو به کارگردانی بیژن بیرنگ در سال ۸۹ آغاز کرد و در سال ۹۳ به عنوان بازیگر جلوی دوربین سریال درحاشیه مهران مدیری رفت اما بازی در سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت از او چهره شناخته شده تری در میان مخاطبان تلویزیون ساخت.


هوتن شکیبا و سوگل قلاتیان در سریال لیسانسه ها

سوگل قلاتیان در سریال لیسانسه ها بازیگر نقش لاله دوست نرگس و معشوقه حبیب بود .


سیروس گرجستانی و سوگل قلاتیان در سریال شرایط خاص

این بازیگر جوان کشورمان در سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی که این روزها از شبکه سه سیما در حال پخش است نقش آسیه خواهر آصف با بازی کامبیز دیرباز و دختر سیروس گرجستانی را ایفا میکند.

سوگل قلاتیان نیز مانند بسیاری دیگر از بازیگران، کار خود را از نمایش های تئاتر شروع کرده است. ” فیلم سیب و سلما” نام اولین فیلم سینمایی است که سوگل قلاتیان در آن ایفای نقش کرده است. این فیلم به کارگردانی حبیب بهمنی در سال ۱۳۸۹ ساخته شد.

سوگل قلاتیان در کنار بازیگری و کارگردانی به کار مدلینگ نیز می پردازد. وی یکی از مانکن های تبلیغاتی برند های معروف می باشد و به تبلیغات محصولات این کشور می پردازد.

همانطور که در ابتدا اشاره داشیتم سوگل قلاتیان در تازه ترین کار خود به سراغ یک سریال تلویزیونی رفته است. نام این سریال که شرایط خاص می باشد قرار است عر شب ساعت ۲۰:۴۵ به روی آنتن شبکه سه سیما برود. ژانر این سریال اجتماعی می باشد اما حال و هوای طنز را می توان در این سریال حس کرد.

بازیگرانی که بیشتر در سریال های طنز بازی کرده اند، نیز در ایجاد یک ماجرای کمدی بی تاثیر نیستند. این سریال نگاهی طنز و اجتماعی دارد به اتافاقات دفاع مقدس، البته اتفاقات دفاع مقدس موضوع اصلی داستان نیستند و نویسنده ترجیح می دهد تا با نگاهی گذرا از این موضوع بگذرد.

سوگل قلاتیان یک بار دیگر با سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری به شبکه سه رفته بود.