شیرکاکائو حاصل دوشیدن گاوهای قهوه ای در آمریکا +عکس

یکی از کاربران توئیتر خبری از سایت معتبر ایندیپندنت منتشر کرده است که در نوع خود جالب بود .

کاربر فرشاد اسکرین شاتی از سایت معتبر انگلیسی منتشر کرد مبنی که از یک نظر سنجی معتبر در ایالات متحده امریکا حکایت دارد .

در این نظرسنجی نزدیک به ده درصد امریکایی ها معتقد هستند که شیرکاکائو محصول دوشیدن گاوهای قهوه ای است ! .

اما در این مورد میتوان به چند نکته اشاره کرد .

شاید این ده درصد از مردم امریکا که در این نظرسنجی شرکت کرده اند قصد شوخی داشتند ! شاید مانند خیلی از ما ایرانی ها که حتی در انتخابات های خودمان که خیلی برایمان مهم هست به جای اسم نامزدهای انتخاباتی اسم دوست و حتی همسرمان را مینویسیم ، اینها هم قصد داشتند شوخی کنند و مثلا اینطور پاسخ داده اند !

اما اگر فرض بگیریم که این توجیه و دلیل این نتیجه فاجعه بار نظرسنجی باشد ، بازهم یک نتیجه دیگر دارد و آنهم کم اهمیت شماردن نظرسنجی ها در این کشور مثلا صنعتی است .

با این فرض تمام نظرسنجی های معتبر در جهان زیرسوال می روند تا حدی که رسانه های معتبری مانند ایندپندنت ترجیح میدهند نظر این ده درصد را واقعی اعلام کنند .

اما از نگاه دیگر وقتی بخش زیادی از امریکایی ها معتقدند که مردم ایران با شتر و اسب جابجا می شوند و … خب چیز عجیبی نیست اگر فکر کنند گاوهای قهوه ای شیرکاکائو تولید میکنند و گاوهای سفید شیر معمولی .

به هر صورت شیرکاکائو مصرف کنید ، چرا که هم خواص شیر را دارد و هم خواص کاکائو را ! “تبلیغ خلاقاانه شرکتهای تولیدی شیر کاکائو ”

 

شیرکاکائو حاصل دوشیدن گاوهای قهوه ای در آمریکا +عکس