زودانزالی آقایان و درمان با دمنوش گل شقایق و طب سنتی

زودانزالی آقایان و درمان با دمنوش گل شقایق و طب سنتی

زود انزالی دارید ؟ به دنبال راهی طبیعی و گیاهی برای درمان هستید ؟ از روش های شیمیایی نگران و ناراحت هستید ؟ به تبلیغات عجیب و غریب ماهواره هم اعتماد ندارید ؟

سلامت جنسی هر فردی تابع عوامل و متغیر‌های مختلفی است و برخورداری از سلامت و تعادل جنسی می‌تواند نشانه‌ای از سلامت جسمی و روحی نیز باشد به‌گونه‌ای که بسیاری از بیماریها و اختلالات جسمی و روحی به‌صورت مستقیم باعث مشکلات جنسی نیز می‌شوند.

اما امروزه یکی از اختلالات جنسی که بسیاری از افراد از آن رنج می‌برند، “زودانزالی” است به‌گونه‌ای که بسیاری برای درمان این مشکل، متوسل به خرید و مصرف انواع و اقسام قرص‌ها، کپسول‌ها، ژل‌ها و اسپری‌های شیمیایی می‌شوند که به‌صورت گسترده به‌عنوان درمان زود‌انزالی تبلیغ می‌شوند.

متأسفانه در بسیاری از موارد استفاده از اقلام تأثیرات مقطعی مثبتی در فرد دارند و همین امر باعث مداومت در استفاده از آنها می‌شود اما مداومت و زیاده‌روی در مصرف این اقلام باعث ایجاد نارسایی‌ها و اختلال‌های بسیار شدید جنسی بعدی در فرد می‌شود.

در طب سنتی برای درمان زودانزالی، نسخه‌‌‌های مختلفی وجود دارد؛ یکی از این نسخه‌های ساده و در دسترس، استفاده از “دمنوش گل شقایق همراه با دارچین” است که مصرف روزانه یک لیوان از این دمنوش می‌تواند در رفع این مشکل مؤثر باشد.

 

شقایق سرخ دارای طبیعت گرم و خشک است، سینه را نرم می‌کند و سرفه را تسکین می‌دهد، یرقان را درمان می‌کند و برای رفع بی‌خوابی شب‌ها از دم‌کرده یک‌صد گرم از آن در یک نیم لیتر آب جوش که در کنار آتش ملایم شش ساعت دم‌کرده‌اید یک فنجان در موقع خواب میل کنید.

برای رفع خشکی پوست و نرم و لطیفی پوست صورت تعدادی گل شقایق را در آب جوش بریزید و بخیسانید، بعد آن‌ها را روی صورت پهن کنید و پس از پنج دقیقه صورت را بشورید. ضماد و خوردن آب جوشانده آن برای افرادی که پوست بدنشان لایه لایه می‌شود و می‌ریزد مفید می‌باشد.

افرادی که به رطوبت زیاد دماغی دچار هستند، با کشیدن عصاره گل‌های تازه‌ آن در بینی بهبود می‌یابند و کشیدن پودر گل‌های خشک آن در بینی سبب قطع خون‌دماغ می‌شود. در استعمال خوراکی بهتر است با رازیانه مصرف شود.
فواید بی‌نظیر شقایق سرخ برای سلامت